Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Zažite TECHBOX ID.4 GTX Roadshow vo vašom meste už budúci týždeň!

Zažite TECHBOX ID.4 GTX Roadshow vo vašom meste už budúci týždeň!
Zdroj | Volkswagen
TECHBOX
Zažite TECHBOX ID.4 GTX Roadshow vo vašom meste už budúci týždeň!
Zdroj | Volkswagen
Zdroj | Volkswagen

Príďte do svojho mesta a ukážeme vám špičkový plne elektrický VW ID.4 GTX s pohonom všetkých kolies. Ak chcete elektromobil, už nemusíte robiť kompromisy. Spoznať nový VW ID.4 GTX sa oplatí, na našej TECHBOX ID.4 GTX Roadshow môžete vyhrať hodnotné ceny.

Elektromobilom patrí budúcnosť. Ak ste nadšencom elektromobility, ako my v redakcii TECHBOX, rozhodne si nenechajte ujsť našu TECHBOX ID.4 GTX Roadshow, na ktorej vám ukážeme elektromobil bez kompromisov s pohonom všetkých štyroch kolies. VW má totiž aktuálne novinku, ktorú sa oplatí zažiť. VW ID.4 GTX je výnimočným modelom, ktorého výkon a parametre nemôžu zostať bez povšimnutia.

O kvalitách elektromobilu sme sa presvedčili aj v redakčnom súboji, kde sme sa s VW ID.4 GTX vybrali do chorvátskeho Umagu. Oproti konvenčnému pohonu nám cesta trvala len o kúsok dlhšie, no bola lacnejšia. A to je obrovská výhoda elektromobilov, sú lacné na prevádzku a navyše ekologické. A presne ten VW ID.4 GTX, s ktorým sme sa nebáli vyraziť za hranice Slovenska, vám ukážeme v troch mestách. Tešte sa na nás v Banskej Bystrici, v Košiciach, ale aj v Bratislave už v týždni od 18. októbra 2021, vždy o 16.00 hod.

Prečo sme si vybrali práve VW ID.4 GTX? Zaujal nás. Ak totiž chcete jazdiť udržateľne, nemusíte robiť kompromisy. Naopak, dostanete poriadne technologicky nabitý elektromobil, ktorý vás bude tešiť dnes aj v budúcnosti. Základom dobrého elektromobilu je dojazd. V tomto prípade vás potešíme správou, že VW ID.4 GTX má až 77 kWh batériu, s ktorou môžete prejsť až do 480 km (podľa metodiky WLTP). Naše skúsenosti v redakcii TECHBOX ukázali, že dojazd je reálny, nemusíte sa tak obávať vycestovať ani za hranice Slovenska.

Pozrite si

Najvýkonnejší elektromobil Volkwagen je na Slovensku – videli sme ID.4 GTX

Obrovskou výhodou je, že veľkú batériu viete nabiť doslova bleskovo. Nový VW ID.4 GTX za to vďačí superrýchlemu nabíjaniu s výkonom až 125 kW. Z 10 % kapacity batérie na 80 % dokážete tento elektromobil nabiť za približne 30 minút. Vďaka službe We Charge pritom získate exkluzívne zvýhodnené ceny nabíjania na viac ako 200 000 nabíjacích staniciach po celej Európe. A čo je na tom najlepšie? Nechýba tu ani sieť rýchlonabíjacích staníc spoločnosti IONITY.

Výkonnú batériu a výkonné nabíjanie dokonale dopĺňa aj výkon dvojice elektromotorov. K dispozícii máte totiž až 299 koní. VW ID.4 GTX tak dokáže zrýchliť z 0 na 100 km/h len za 6,2 sekundy. Z 0 na 60 km/h je to len 3,2 s. Tento elektromobil nezaprie športového ducha, o čom svedčí aj skutočnosť, že ID.4 GTX je vybavený športovým podvozkom s tuhým nastavením pružín, tlmičov a stabilizátorov. Zaujme aj režim Traction pre maximálnu trakciu. V zásade máte k dispozícii permanentný pohon všetkých kolies pri každom rozjazde.

Moderný a svieži dizajn tohto elektrického SUV taktiež neprehliadnete. Výraznejším prvkom, ktorý odlišuje GTX verziu od klasickej ID.4, je okrem špeciálneho červeného KING metalického lakovania aj množstvo čiernych prvkov vrátane nápisu GTX na veku kufra. Športovo pôsobí aj predný či zadný nárazník, alebo aj disky kolies s čiernymi prvkami. Všimnite si aj exkluzívnu antracitovú farbu tiahnúcu sa od A po C-stĺpik. Nechýba ani elegantný svetelný pás medzi svetlometmi s novým logom Volkswagen.

Interiér je nielen technologickým skvostom, ale zaujme aj vaše oči. Ohúri vás červené dekoračné prešívanie textilných poťahov sedadiel GTX, pričom prešívanie nájdete aj na palubnej doske a čalúnení predných dverí. Infotainment vás tiež pri štarte uvíta logom GTX. K dispozícii máte obrovský 12-palcový dotykový displej. Nechýba ani Android Auto, Apple CarPlay či Mirror Link.

Nadšencov technológií poteší aj bezdrôtové nabíjanie smartfónu, moderné USB-C nabíjacie konektory a doslova čerešničkou na torte je head-up displej s rozšírenou realitou, ktorý je už súčasťou štandardnej výbavy verzie GTX.

K dispozícii je aj praktická aplikácia We Connect ID, vďaka ktorej môžete vybrané funkcie ovládať diaľkovo. Aj tú vám ukážeme počas TECHBOX ID.4 GTX Roadshow. Rovnako poteší aj množstvo asistenčných systémov, kde sa o vašu bezpečnosť stará aj praktický adaptívny tempomat s inteligenciou, ktorý sa riadi aj na základe dát z navigácie.

Je toho veľa, čo nový VW ID.4 GTX ponúka. Chceme, aby ste ho zažili s nami. Práve preto vám ho ukážeme a prídeme za vami do troch miest na Slovensku. Tešiť sa na nás môžete v Banskej Bystrici, v Košiciach a v Bratislave. Príďte sa na na TECHBOX ID.4 GTX Roadshow pozrieť, nielenže spoznáte najnovší ID.4 GTX, ale ukážeme vám aj to, ako sa nabíja, jazdí a môžete vyhrať hodnotné ceny.

Vidíme sa vždy od 16.00 hod. do 18.00 hod na vybraných nabíjacích staniciach ZSE Drive. Režim akcie je OTP.

Kde sa vidíme?

19.10.2021 – 16.00 hod – Banská Bystrica
(Nabíjacia stanica ZSE Drive – BB McDonald’s, Námestie Ľudovíta Štúra 27)
21.10.2021 – 16.00 hod – Košice
(Nabíjacia stanica ZSE Drive HUB – KE OC Galéria, Toryská 5)
23.10.2021 – 16.00 hod – Bratislava
(Nabíjacia stanica ZSE Drive – BA Blumental, Mýtna 48/Námestie Mateja Korvína)

Do skorého videnia priatelia 🙂 Tešíme sa na vás.

TECHBOX ID.4 GTX Roadshow sme pripravili v spolupráci s: