Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Zásielky z Packety si vyzdvihnete aj bez vystúpenia z auta, cez nové Drive-Iny

Zásielky z Packety si vyzdvihnete aj bez vystúpenia z auta, cez nové Drive-Iny
Zdroj | Packeta
Richard Pliešovský
Zásielky z Packety si vyzdvihnete aj bez vystúpenia z auta, cez nové Drive-Iny
Zdroj | Packeta
Zdroj | Packeta

Pokrok nezastavíme a zvyčajne ide o posun dopredu. Presne toto môžeme povedať o novej službe Packety. Začala totiž používať na doručovanie zásielok Drive-In výdajné miesta.

Model Drive-In poznajú slovenskí zákazníci veľmi dobre pri vyzdvihnutí tovaru niektorých e-shopov. Teraz si rovnaký komfort môžete užiť aj pri vyzdvihnutí, alebo podaní zásielky. Ako sa po prvých dňoch ukazuje, záujem o tento druh služby je nad očakávanie vysoký.

„Chceme zákazníkom ponúknuť všetky možnosti doručovania a odosielania zásielok. Je len na nich aká forma mu vyhovuje. Pri tomto druhu výdajného miesta sa odbúra strata času pri hľadaní parkovacieho miesta a nutnosť vstupovať do kamennej pobočky. Zároveň týmto podporujeme myšlienku bezpečných nákupov a bezpečného, bezkontaktného vyzdvihnutia zásielok z pohodlia vlastného automobilu,“ povedal Milan Golský, manažér siete výdajných a podacích miest Packeta na Slovensku.

Obsah pokračuje pod reklamou

Kde presne nájdete prvé výdajné miesta na Slovensku? V Bratislave Ružinov nájdete Packetu Drive-In na Mierovej 1, v Petržalke je až na dvoch miestách, na Einsteinovej 3734/7 a Zuzany Chalupovej 5a. Štvrté výdajné miesto je v Trenčíne, na ulici Rozmarínová 1.

Princíp Drive-In výdajných miest je jednoduchý. Proces prebieha obdobne ako pri vyzdvihovaní zásielok z bežných výdajných miest. Po objednaní tovaru počkáte na SMS, e-mail alebo notifikáciu v aplikácii. Po príjazde na Drive-In výdajné miesto nadiktujete obsluhe heslo k zásielke, tú môžete uhradiť ešte pred jej vyzdvihnutím u obchodníka, v appke Packeta, alebo ju zaplatiť na mieste. Rovnaký proces nastáva aj pri podaji zásielok. Prostredníctvom aplikácie Packeta podáte zásielku virtuálne, pričom fyzicky ju odovzdáte zamestnancovi Drive-In a nadiktujete heslo. Výhodou je, že nemusíte nič tlačiť, platba prebieha pomocou aplikácie.

Ako sme spomínali, nová služba má za sebou len niekoľko dní od spustenia a Packeta eviduje zvýšený dopyt po tejto možnosti doručovania a vyzdvihovania zásielok. „Naše interne štatistiky ukazujú, že záujem o Drive-In výdajné miesta je veľký. Do konca roka máme ambíciu ich rozšíriť po celom Slovensku,“ konštatuje Milan Golský,