Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhrajte smart čističku vzduchu ROGER od Stadler Form

Vyhrajte smart čističku vzduchu ROGER od Stadler Form
TECHBOX
Vyhrajte smart čističku vzduchu ROGER od Stadler Form

Čističky vzduchu sa stali populárnymi najmä v čase pandémie. O to v akom prostredí žijeme a čo dýchame by sme sa však mali zaujímať neustále, nakoľko prostredie výrazne ovplyvňuje kvalitu nášho zdravia. Ak ste teda v poslednej dobe uvažovali nad kúpou podobného produktu, ešte chvíľu počkajte. Jednu top prémiovú čističku, ktorú denne používame aj v našej redakcii, totiž môžete u nás vyhrať.

Stadler Form je švajčiarsky výrobca smart zariadení pre domácnosti. Špecializuje sa na dizajnové produkty pre zdravé prostredie, najmä čističky vzduchu či ventilátory. Modelová rada ROGER, patrí medzi to najlepšie, čo si v segmente čističiek vzduchu môžete zadovážiť. Vieme to posúdiť aj sami, nakoľko už viac ako rok v redakcii TECHBOX používame modely ROGER a ROGER Big, ktoré si nevieme vynachváliť. Prečo?

Nakoľko chceme aby bolo miesto kde pracujeme čisté a zároveň dizajnovo prívetivé, bol pre nás ROGER od Stadler Form ideálnou voľbou. Svojim minimalistickým a moderným dizajnom u nás rýchlo zapadol a vďaka menším rozmerom sme mu nemuseli ani dlho hľadať miesto.

Vec, ktorú sme si na tejto čističke veľmi obľúbili, je jej bezstarostná údržba a používanie. V podstate ju iba zapojíte do zásuvky, zapnete a funguje. Všetko si viete nastaviť aj cez aplikáciu, v ktorá je intuitívna a ponúka všetko čo potrebujete. Vie dokonca skontrolovať aj kvalitu znečistenia prostredia. Rovnako sme ocenili aj jej tichý chod a tiež fakt, že jediné o čo sa treba starať je výmena filtra. Paráda.

ROGER od Stadler Form využíva niekoľko pokrokových technológií, ktoré vám zaručia, že bude vzduch vo vašom dome naozaj sterilný. Získala niekoľko nezávislých certifikátov z európskych nezávislých laboratórií, konkrétneECARF, AIRMID a TÜV. Dual Filter, ktorým je čistička osadená, je kombináciou aktívneho uhlíkového filtra a HEPA H12 filtra. Vďaka tomu, vie filter zachytiť 100 % ultrajemných častíc väčších ako 0,255 mikrometra. HEPA filter nezachytáva len peľ a prach ale aj mimoriadne jemné častice, vírusy a baktérie.

Pozrite si

Stadler Form Roger pomáha dýchať zdravo aj v našej smart redakcii

Európske laboratórium pre výskum alergií (ECARF), tiež potvrdilo, že čističky vzduchu ROGER plne vyhovujú potrebám alergikov a astmatikov. Zároveň ,majú aj certifikát na filtrovanie vírusu SARS-CoV 2 aj baktérie Escherichia coli, ktorá spôsobuje črevné ťažkosti. Všetko toto dokáže vyfiltrovať už za 60 minút od spustenia. Uhlíkový filter na druhej strane zachytáva nepríjemné pachy ako cigaretový dym či škodlivé plyny či prchavé látky. Dokúpiť je tiež možné aj hustejší Dual Filter s HEPA H14, ktorý dokáže odstrániť 99,995 % škodlivých častíc väčších ako 0,01 mikrometra.

Čistička je určená do miestnosti s veľkosťou do 66 m² a ovládať ju môžete aj cez prehľadný dotykový panel na vrchnej strane. Vnútri tiež nájdete integrovaný Wi-Fi modul. Aktuálny stav znečistenia vášho vzduchu indikuje LED svetlo na spodnej strane zariadenia. Presnú hodnotu znečistenia môžete sledovať v pripojenej aplikácii Smart Life. Tu vidíte dokonca aj stav vášho filtra.

Ak by ste aj vy chceli takúto špičkovú čističku vzduchu ROGER od Stadler Form akú naplno používame v redakcii TECHBOX, zapojte sa do našej najnovšej súťaže na Instagrame. Stačí navštíviť náš Instagramový profil TECHBOX.sk, zapojiť sa do súťaže a čistička ROGER od Stadler Form môže byť vaša! Súťaž trvá do 6. júla 2022.

Súťaž ukončená.