Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Základná akčná kamera Niceboy VEGA X Play môže byť vaša až o štvrtinu lacnejšie

Základná akčná kamera Niceboy VEGA X Play môže byť vaša až o štvrtinu lacnejšie
Zdroj | Niceboy
Michal Sobek
Základná akčná kamera Niceboy VEGA X Play môže byť vaša až o štvrtinu lacnejšie
Zdroj | Niceboy
Zdroj | Niceboy

Leto už síce pomaly končí, ale aj tak ešte môžete svoje posledné letné zážitky zachytiť na akčnú kameru, za ktorú vôbec nemusíte dať veľa peňazí. Základná akčná kamera Niceboy VEGA X Play môže byť vaša o štvrtinu lacnejšie.

Akčné kamery majú kompaktné rozmery a model Niceboy VEGA X Play nie je žiadna výnimka. Ide o malý kváder s rozmermi 59 x 32 x 41 mm a hmotnosťou 65 gramov. Kamera sama o sebe síce nemá certifikovanú odolnosť proti vode, ale v balení sa nachádza puzdro, s ktorým môžete ísť až do hĺbky 30 metrov. Okrem toho v balení nájdete bohaté príslušenstvo zahrňujúce rôzne úchyty na prilby a aj diaľkový ovládač.

Kamera Niceboy VEGA X Play má dokonca až dva displeje, jeden hlavný a druhý predný nachádzajúci sa pri hlavnom senzore. Ten má 0,96-palca a je čiernobiely. Viac zaujme ten hlavný dotykový LCD panel s uhlopriečkou 2 palce a je farebný. Prostredie kamery je aj v slovenskom jazyku.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Niceboy

Hlavným senzorom je Sony IMX179, ktorý má rozlíšenie 16 Mpx. Vás ale asi zaujímajú parametre videa. Táto akčná kamera ho zvládne natáčať v maximálnej 4K kvalite pri 30 fps. Poteší aj široké zorné pole s rozpätím 170 stupňov. To je dostatočná výbava na zachytenie vašich akčných záberov. Je tu aj možnosť využitia ju ako autokameru alebo webkameru.

Samozrejmosťou je spojenie pomocou Wi-Fi, na tele sa nachádza micro USB konektor aj micro HDMI výstup. Samotná akčná kamera nemá žiaden vnútorný priestor, preto budete potrebovať microSD kartu do maximálnej kapacity 64 GB. Batéria s kapacitou 900 mAh by mala vydržať 80 minút záznamu Full HD videa.

Zdroj | Niceboy

Akčná kamera Niceboy VEGA X Play prišla na trh za cenu 65 eur. Teraz ju však viete kúpiť za cenu 47,61 eur, čo je úspora 17,39 eur alebo aj 27 %. Aktuálne ceny nájdete na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.