Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Začínate s vlogovaním? Našli sme pre vás obrovské zľavy na super výbavu

Začínate s vlogovaním? Našli sme pre vás obrovské zľavy na super výbavu
Zdroj | Synco
Števo Porubský
Začínate s vlogovaním? Našli sme pre vás obrovské zľavy na super výbavu
Zdroj | Synco
Zdroj | Synco

Vlogovanie, alebo pravidelné nahrávanie video obsahu na sociálne siete je už dlhé roky veľký fenomén. Nároky sa ale menia a už nestačí mať iba roztrasené video z priemerného smartfónu. Sledovatelia sú náročnejší a chcú sa pozerať na čosi lepšie.

A to nielen pozerať, ale aj počúvať. Veď obrovské množstvo videí ľudia „sledujú“ na pozadí a počúvajú hlavne zvuk. Našli sme preto základnú výbavu pre začínajúcich vlogerov, ktorá výrazne zlepší nielen obraz, ale aj zvuk. Ušetriť je pritom možné viac ako polovicu z pôvodnej ceny!

Synco Vlogger Kit 2

Obsah pokračuje pod reklamou

Toto je ideálne riešenie práve pre začínajúcich vlogerov. Súčastou mini statívu je totiž nielen vcelku výkonné LED svetlo, ale aj smerový kondenzátorový mikrofón Synco M1S zavesený na odpruženom držiaku. Ten má podľa výrobcu kardioidnú smerovú charakteristiku pre presné cielenie zvuku. Mikrofón má rozsah 100 Hz až 20 kHz. K smartfónu ho pripojíte cez 3,5 mm port, pokojne aj s 3,5 mm / USB-C káblom, ak váš smartfón už nemá 3,5 mm port. V balení má byť TRS/TRRS kábel.

Zdroj | Synco

Druhým plusom kitu od Synco je LED svetlo. Nie je nič horšie ako zlé svetelné podmienky. Tie totiž znemožňujú snímaču nad displejom (v displeji), ale aj tomu na zadnej strane, prijímať dostatok svetla a to pretvárať na kvalitný obsah. Výsledkom je tak často zašumený obraz s výraznou stratou detailov a farieb. LED svetlo má 49 diód s výkonom 800 lm, čo je zhruba 60 W žiarovka. Svetlu je možné nastaviť teplotu farby od 5 do 6 tisíc Kelvinov, teda od teplej do studenej bielej. Na napájanie slúžia dve AA batérie.

Zdroj | Synco

Mikrofón aj svetlo sú s vlastnými statívovými závitmi kotvené na držiaku na smartfón. Vďaka tomu je možné svetlo i mikrofón použiť aj na inom príslušenstve.

Aktuálne kúpite Synco Vlogger Kit 2 za necelých 36 €, čo je viac ako 50 % menej oproti jeho pôvodnej cene.

Synco WMic-T1

Ak potrebujete pred obrazom aj chodiť, smerový mikrofón nemusí byť vždy najlepšou voľbou. Vtedy príde vhod tzv. klopový mikrofón, ktorý si pripnete na svoje oblečenie a môžete sa hýbať kam len potrebujete. Existuje množstvo káblových a vcelku lacných riešení, no bezdrôtovo je to celkom iná káva. Hlavne ak od Synca nájdete ešte vyššiu zľavu ako v predošlom prípade. Konkrétne sa bavíme o viac ako 62 % zľave. Ale poporiadku…

Zdroj | Synco

Synco WMic-T1 je bezdrôtový systém zložený z dvoch „krabičiek“ a jedným všesmerovým klopovým mikrofónom. Ten sa pripojí k jednej krabičke, druhá sa zas pomocou 3,5 mm audio portu pripojí k smartfónu či čomukoľvek inému, čo potrebuje prijímať zvuk (fotoaparát, kamera, tablet, notebook…). Využíva DSP prevodník a signál/šum má byť 70 dB. Systém ponúka 16 kanálov v rozsahu 572 – 586 MHz.

Výrobca tvrdí, že dosah systému je až 50 metrov, samozrejme v nezastavanom priestore. Prijímač je možné pripojiť aj do koľajničiek na zrkadlovke či CSC aparáte. Prijímač i vysielač vážia po 55 gramov, napájajú sa pomocou dvoch AA batérií.

Zdroj | Synco

Bezdrôtový systém od Synco je aktuálne v predaji za necelých 62 €, čo je viac ako 62 % zľava oproti pôvodnej cene.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ak ale poškuľujete po bezdrôtovom sete priamo pre smartfón, ešte zaujímavejší je systém Saramonic Blink 500 B5 USB-C s USB prijímačom taktiež s vyše 50 % zľavou:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.