Z týchto VR hier pre Oculus Rift sa pos…kladáte

ZDROJ | Tripwire Interactive

Na práve prebiehajúcej hráčskej konferencii E3 2016 každý z veľkých hráčov predstavuje svoje horúce novinky pre tento rok. Medzi nimi nechýba ani spoločnosť Oculus, ktorá pre svoje virtuálne okuliare predstavila len niekoľko noviniek. Tie vás ale dostanú.

Oculus Rift 1
ZDROJ | Oculus

Predstavte si, že si nasadíte virtuálne okuliare, ktoré vás dostanú do iného sveta. Ten skutočný nevidíte. Buď máte pred očami totálnu tmu, kým sa systém nakopne, alebo virtuálny svet, v ktorom vďaka ovládačom Oculus Touch vidíte už aj svoje ruky.

A teraz si predstavte, že si spustíte napríklad novú hru Killing Floor: Incursion od šialencov z Tripwire Interactive. Jej trailer si pozrite radšej za slnečného dňa.

https://www.youtube.com/watch?v=SE72z8YIJ9E

Pozrite siMicrosoft na E3 šokoval dvoma novými Xboxmi

Aby toho nebolo málo, do virtuálneho sveta sa chystá aj hra Wilson’s Heart od Twisted Pixel, ktorá vás taktiež nenechá bez potu a strachu.

https://www.youtube.com/watch?v=PaBO6rQcwho

Do tretice tu máme aj hru Superhot VR, ktorá ale svojou jednoduchou grafikou a spracovaním až tak neohúri a neposadí do kresla. Očakávať ju môžme už tento rok.

https://www.youtube.com/watch?v=HujoIiC73ws

Pozrite siSony na E3 nové PlayStation nepredstavila, stavila však na VR

Okrem toho ale so spustením predaja ovládačov Oculus Touch príde na trh 30 hier, ktoré budú podporovať nový ovládač. Z nich má byť až 20 úplne nových VR hier. Mám taký pocit, že si do redakcie kupujeme Oculus Rift a končíme s písaním…

https://www.youtube.com/watch?v=3mXUzComwzk

ZdrojOculus

Komentáre k článku