Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Z trojice plne-bezdrôtových slúchadiel od Panasonicu si vyberú aj audiofili

Z trojice plne-bezdrôtových slúchadiel od Panasonicu si vyberú aj audiofili
Zdroj | Technics
Michal Spiegel
Z trojice plne-bezdrôtových slúchadiel od Panasonicu si vyberú aj audiofili
Zdroj | Technics
Zdroj | Technics

Japonská spoločnosť Panasonic na výstave CES 2020 ukázala trojicu plne-bezdrôtových štuplových slúchadiel. Nájdu sa medzi nimi aj slúchadlá od dcérskej spoločnosti Technics.

Tá je známa svojimi audiofilskými gramofónmi. Najnovšie to skúša s plne-bezdrôtovými slúchadlami, ktoré dostali pomenovanie Technics EAH-AZ70W.

Zdroj | Technics
Pozrite si

Panasonic vyvinul VR okuliare s 4K Ultra HD rozlíšením a podporou HDR

Ide o klasické štuplové bezdrôtové slúchadlá s kolískou na nabíjanie. Slúchadlá disponujú technológiou potláčania okolitého hluku Dual Hybrid Noice Cancelling a tiež technológiou, ktorá kombinuje analógové a digitálne spracovanie zvuku.

Ovládanie je dotykové a pripojenie funguje za pomoci technológie Bluetooth. Spomínanú funkciu potláčania hluku viete aj vypnúť. K dispozícii je tiež voliteľná funkcia „Ambient Sound“, ktorá zvuk stíši na úroveň, aby ste aj počuli, čo sa okolo vás deje.

Slúchadlá od Technics budú k dispozícii v dvoch farebných spracovaniach – čiernom a striebornom a budú odolné voči ošpliechaniu vďaka certifikácii IPX4. V neposlednom rade nechýba podpora pre hlasových asistentov a pre aplikáciu Technics Audio Connect, v ktorej si viete nastaviť ďalšie funkcie. Na jedno nabitie by mali vydržať 6 hodín pri zapnutom potláčaní hluku a kolíska ich dokáže nabiť na dve plné nabitia.

Pozrite si

Panasonic prináša výnimočný OLED TV určený aj pre profesionálnych filmárov

Okrem tohto modelu, Panasonic predstavil ďalšie dva – RZ-S500W a RZ-S300W, ktoré už nenesú značku Technics.

Zdroj | Panasonic

Obe slúchadlá taktiež disponujú potláčaním hluku a sú tiež chránené pred striekajúcou vodou. Medzi hlavné rozdiely medzi týmito modelmi a tými od Technics, patrí kvalita spracovania a tiež zvuku, ktorý bude pravdepodobne pri Technics o triedu vyššie.

Zdroj | Panasonic

Všetky tri modely by mali byť dostupné v júni 2020. Cena ani informácia o trhoch, kde budú slúchadlá dostupné, zatiaľ uverejnená nebola.