Y-Brush stačí 10 sekúnd, aby vám dopriala zdravé a žiarivé zuby

ZDROJ | Y-brush

Hollywoodsky a najmä zdravý úsmev môže mať vďaka francúzskej spoločnosti dnes už každý. A extrémne rýchlo. Kefke Y-Brush stačí 10 sekúnd a máte perfektne čisté zuby.

Francúzska spoločnosť FasTeesH na Kickstarter predstavila nový typ sonickej zubnej kefky Y-Brush, ktorá podľa slov výrobcu čistí zuby presne tak, ako to odporúčajú zubní lekári. Bonus? Zuby máte vyčistené za 10 sekúnd. Hotový produkt bol predstavený aj na CES 2020.

Zubnú kefku, ktorá pripomína formu na tvorbu zubných strojčekov, vyvíjali 3 roky. Časť, ktorá sa vkladá do úst a je v tvare „Y“, je vybavená nylónovými štetinkami. Tie čistia zuby sonickými vibráciami a drobnými pohybmi do strán. Pohyby štetín dokážu dôkladne vyčistiť aj priestor medzi ďasnom a zubom, ktorý je pre bežnú kefku problematický. Štetinky sú voči zubom naklonené v 45-stupňovom uhle.

Kefka sa dodáva so štyrmi veľkosťami čistiacej hlavy. Na dôkladné vyčistenie zubov stačí 10 sekúnd. Horný a dolný rad zubov sa čistí zvlášť a čistenie trvá po päť sekúnd. Kefka je kategorizovaná ako mäkká, vďaka čomu je šetrná voči ďasnám. Tie chránia aj použité nylónové vlákna.

Kefka ponúka tri úrovne čistenia, ktoré vyberáte podľa citlivosti zubov. Nabíjanie je bezdotykové a na jedno nabitie vydrží kefka celý mesiac. Výrobca odporúča meniť hlavu každých šesť mesiacov. Základná sada stojí 126 amerických dolárov, náhradná hlava v tvare Y je za 30 amerických dolárov. V základnej sade rukoväť, čistiaca hlava, nabíjačka, aplikátor zubnej pasty a puzdro na dve kefky.

ZdrojKickstarter

Komentáre k článku