Xiaomi ide dobyť náš trh novými hodinkami a slúchadlami

ZDROJ | Xiaomi

Xiaomi oficiálne prináša na Slovensko novinky v podobe smarthodiniek Xiaomi Watch S1 Series s dvojicou slúchadiel Xiaomi Buds 3T Pro a Xiaomi Buds 3. Okrem týchto šikovných gadgetov si môžete kúpiť aj nedávno predstavené modely Xiaomi 12 Pro, Xiaomi 12 a Xiaomi 12X.

Xiaomi Watch S1

Smarthodinky Watch S1 prinášajú klasický okrúhly dizajn s 1,43″ AMOLED Always On displejom, ktorý chráni zafírové sklíčko a telo z nehrdzavejúcej ocele. Môžete si vybrať medzi koženým, alebo fluórovo-gumeným remienkom v rôznych farbách.

Xiaomi Watch S1.ZDROJ | Xiaomi

Aj športové Xiaomi Watch S1 Active sú vybavené 1,43″ AMOLED displejom s podporou Always On funkcie. Rám hodiniek si môžete vybrať z troch farieb, remienkov je na výber až šesť rôznych farebných prevedení.

ZDROJ | Xiaomi

Oba modely ponúkajú 119 fitness režimov vrátane 19 profesionálnych. Po zahájení aktivity (chôdza a beh) sa automaticky zapnú. Veľkou výhodou je ich kompatibilita s aplikáciami Strava a najmä s Apple Zdravie, kde ostáva zachovaný rozšírený monitoring zdravia. Používatelia, ktorí prejdú na nové smarthodinky Watch S1 takto neprídu o možnosť merania saturácie kyslíka v krvi (SpO2), pokročilé sledovanie spánku, či monitoring zdravia žien.

ZDROJ | Xiaomi

Ďalším dôležitým plusom oboch modelov je môžnosť uskutočňovania hovorov (cez Bluetooth), bezkontaktných platieb a využívania hlasového asistenta Amazon Alexa. Na jedno nabitie vydržia 12 dní v bežnom režime, 24 dní je to v úspornom režime.

Xiaomi Watch S1 Active.ZDROJ | Xiaomi

Hodinky si môžete kúpiť od dnešného dňa (31. 3.) Za model Xiaomi Watch S1 zaplatíte 229 eur, športové Xiaomi Watch S1 Active vás vyjdu na 169 eur.

Xiaomi Buds 3T Pro

ZDROJ | Xiaomi

Prémiové slúchadlá Buds 3T Pro prinášajú inovatívne riešenia. 10 mm dynamické meniče sú vybavené dvojitým magnetom a povrchovou úpravou DLC, audiofilov poteší podpora kodeku LHDC 4.0.

Výrobca zapracoval aj na obľúbených funkciách. Hybridné ANC sľubuje až 40 dB potláčanie hluku a ponúka 3 režimy ANC, alebo adaptívny, ktorý sa automaticky prispôsobuje na základe intenzity okolitého hluku.

Xiaomi predstavilo svoje novinky vo veľkom štýle. Boli sme pri tom.

Pribudla nová funkcia Dimensional audio, tá vytvára 360-stupňovú zvukovú kulisu a reprodukuje audio zážitok, ktorý poznáme z kín. Ak si nastavíte sledovanie pohybu hlavy, každý zvukový detail si zapamätá svoju polohu a vytvára verný 3D zážitok.

Slúchadlá Xiaomi Buds 3T Pro sa dajú kúpiť od dnešného dňa za 145,90 eur.

Xiaomi Buds 3

ZDROJ | Xiaomi

Dnes sa začínajú predávať aj slúchadlá Xiaomi Buds 3. I tieto sú vybavené pokročilou hybridnou technológiou ANC s troma režimami. Režim transparentnosti využijete, keď potrebujete vnímať zvuky okolia, ďalší režim umožní zreteľne počuť ľudské hlasy a komunikovať bez toho, aby ste si museli vytiahnuť slúchadlá z uší.

Xiaomi Buds 3 si môžete pripojiť k dvom zariadeniam, v prípade potreby si ich jednoducho prepnete z notebooku a môžete napríklad prijať hovor zo smartfónu. Na jedno nabitie vydržia 7 hodín prehrávania, s dobitim v puzdre je to až 32 hodín. Nechýba podpora bezdrôtového nabíjania.

Novinku si môžete kúpiť za 99 eur.

Dodávame, že tieto šikovné gadgety môžu byť vaše aj zadarmo. Stačí, ak si predobjednáte niektorý z nových modelov série Xiaomi 12. Viac informácií nájdete v článku Séria Xiaomi 12 je tu, k predobjednávke dostanete smarthodinky či slúchadlá.

ZdrojTlačová správa