Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Xelento wireless - zaujímavé, no drahé bezdrôtové slúchadlá

Xelento wireless - zaujímavé, no drahé bezdrôtové slúchadlá
Zdroj | Xelento
Michal Spiegel
Xelento wireless - zaujímavé, no drahé bezdrôtové slúchadlá
Zdroj | Xelento
Zdroj | Xelento

Firma Beyerdynamic prináša na trh nové bezdrôtové slúchadlá Xelento Wireless. Ide o profesionálny kúsok určený audiofilom.

Nemecká kvalita zabezpečila týmto slúchadlám Qualcomm aptX HD audio, ktorý ponúkne zvuk vo vysokom rozlíšení a zároveň transmituje 24-bitové signály na plné rozlíšenie.

Xelento Wireless láka svojich zákazníkov na rovnakú technológiu, akú používa Tesla. Autori od bayerdynamic sľubujú provtriednu kvalitu a pohodlnosť pri nosení, kedy vraj nebudete nič cítiť. Slúchadlá vážia len 7 gramov.

Zdroj | Xelento
Pozrite si

Beyerdynamic Xelento remote – nemecké slúchadlá pre nemecké peňaženky

Tvar štupľov bol vyrobený na základe testovania a merania viacerých uší. K dispozícii tak budete mať až sedem veľkostí XS až 3XL. Ovládací prvok slúchadiel je umiestnený pohodlne, aby naň bol dobrý dosah.

Z technológií nechýba integrovaný mikrofón pre vybavovanie telefonátov. Použité materiály tvorí vlákno z aramidu a postriebrený kábel. Zaujímavosťou je, že kábel je pripojený na dobíjateľnú batériu, ktorá tvorí akoby externú súčasť slúchadiel.

Zdroj | Xelento
Pozrite si

Prichádza 2. generácia headsetu Beyerdynamic MMX 300

Batéria sa nachádza v hliníkovom cylindri a slúchadlá na nej dokážu fungovať okolo 5,5 hodiny. Pomocou USB káblu stačí následne slúchadlá dobiť cez notebook alebo smartfón nabíjačky.

V prípade, že sa vám slúchadlá vybijú, môžete využiť možnosť odnímateľného 3,5 mm káblu a premeniť bezdrôtové slúchadlá na káblové. V takomto móde disponujú slúchadlá frekvenčným rozsahom 8 – 48 000 Hz.

Zdroj | Xelento
Pozrite si

Master&Dynamics MW50 – krásne, bezdrôtové a drahé

Okrem slúchadiel nájdete v balení aj elegantnú taštičku na prenášanie. Poďme teraz k tomu hlavnému a to je cena. Keďže sa jedná o prémiové slúchadlá, Xelento Wireless budú stáť 1 199 eur a začnú sa predávať v júli.

Ak vás tieto drahé slúchadlá zaujali a nevadí vám si za kvalitu priplatiť, neváhajte s ich kúpou, keďže vyzerajú skutočne úžasne a hrať budú podľa dostupných informácii perfektne.

Zdroj | Xelento
Zdroj