Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Xbox Game Pass sa rozširuje o Outriders, Undertale, Yakuza 6 a ďalšie pecky

Xbox Game Pass sa rozširuje o Outriders, Undertale, Yakuza 6 a ďalšie pecky
Zdroj | Microsoft
Stanislav Vinc
Xbox Game Pass sa rozširuje o Outriders, Undertale, Yakuza 6 a ďalšie pecky
Zdroj | Microsoft
Zdroj | Microsoft

Herná predplatná služba Xbox Game Pass sa každých zopár týždňov rozširuje o nové tituly a my vás budeme pravidelne o takýchto nádielkach informovať. Najnovšia nádielka prináša do služby až 12 nových hier vrátane viacerých „trojáčkových“ titulov.

Undertale (Cloud, PC, Xbox) – Dostupný už dnes

Na prvý pohľad obyčajné pixelové RPG pobláznilo celý svet a z väčšiny recenzií si odnieslo tie najvyššie možné známky. Undertale vás v roli dieťaťa prenesie do podzemia plného zábavných, milých ale aj nebezpečných príšer. Ako sa k nim zachováte, je iba na vás. Vedzte však, že to ovplyvní celý priebeh hry. Idete do toho?

Empire of Sin (Cloud, PC, Xbox) – od 18. marca

Ak je vám mafiánska tematika blízka, no legendárnu českú sériu Mafia už poznáte aj odzadu, určite si nenechajte ujsť Empire of Sin. Na rozdiel od akčnej série od našich susedov sa tentokrát do éry prohibície pozriete vo forme stratégie, v ktorej mimochodom stretnete aj viaceré známe mafiánske tváre.

Nier: Automata (PC) – od 18. marca

Ľudstvo a Zem ovládli mimozemské stroje a jediní, kto sa im môže postaviť, sú androidi 2B, 9S a A2 vyslaní na túto samovražednú misiu stranou odporu. Pripravte sa na množstvo sekania, uskakovania a poriadnej dávky akcie v parádnom mixe obľúbených žánrov RPG a hack and slash.

Star Wars: Squadrons (Xbox) – od 18. marca v EA Play

Minuloročný prírastok do série Star Wars vás tentokrát prenesie do vesmírnych súbojov a do udalostí odohrávajúcich sa po epizóde VI. Ako vesmírny pilot budete účasťou epických súbojov, ktoré si môžete učiť v režime príbehu ale aj v režime pre viacerých hráčov. V hre samozrejme nesmú chýbať ani ikonické stoje, ako napríklad TIE Fighter či X-Wing. Je len na vás, ku ktorej strane sa pridáte.

Torchlight III (PC) – od 18. marca

Akčné RPG Torchlight je tu už v treťom pokračovaní a necelý polrok po vydaní prichádza už aj do predplatného Game Pass pre PC. Príbeh hry sa od predchádzajúceho dielu posúva o celé tisícročie vpred do doby, kedy je Ember Empire v úpadku a Novastrala pod hrozbou invázie. Podarí sa vám ju ubrániť?

Genesis Noir (PC, Xbox) – od 25. marca

Noir snáď nikdy neomrzí, naopak v novej adventúre od štúdia Feral Cat Den dostáva úplne nový nádych vďaka unikátnemu art-štýlu a animáciám. Príbeh hry pretína čas i priestor, kombinuje napätie, tajomno i romantiku, v ktorej nesmie chýbať ani milostný trojuholník, kúsok žiarlivosti a zopár výstrelov. Genesis Noir sa objaví v ponuke Xbox Game Pass pre PC aj Xbox v deň vydania.

Octopath Traveler (PC, Xbox) – od 25. marca

Ak by vám nestačila najnovšia nádielka RPG titulov, je tu Octopath Traveler. Štúdio Square Enix a tvorcovia série Bravely vám tentokrát v zaujímavom mixe pixel-artu a HD-2D grafiky vykreslia príbeh ôsmich cestovateľov, z ktorých každý má unikátny pôvod, cestu i ciele. Vyberiete si akčnejšiu hru v koži bojovníka, alebo vám je blízky skôr nenápadný postup v roli zlodeja?

Pillars of Eternity II: Deadfire – Ultimate Edition (PC) – od 25. marca

Platforma PC dostáva tentokrát poriadny nášup RPG hier, medzi ktorými nebude chýbať ani pokračovanie série Pillars of Eternity. Priame pokračovanie vás zavedie do sveta Eora päť rokov po udalostiach prvého dielu. Preskúmajte celý svet, prispôsobte si svoju postavu vášmu gustu do posledného detailu a podrobte si svet, ktorému vládnu bohovia.

Supraland (PC) – od 25. marca

Zachráňte dedinku obývanú červenými panáčikmi v novom uletenom titule, v ktorom si užijete súboje, aj riešenie zapeklitých hádaniek. Viac zrejme hovoriť netreba, trailer vám už napovie viac.

Yakuza 6: The Song of Life (Cloud, PC, Xbox) – od 25. marca

Do predplatného Game Pass nedávno dorazila séria Yakuza a najnovšie sa k nej pridáva aj jej šiesty diel. Kazuma Kiryu sa v ňom vráti k svojmu snu o tichom a pokojnom živote, ktorý mu však nabúra nešťastná nehoda, ktorá ho vtiahne späť do kriminálneho podsvetia vo finálnej kapitole tejto epickej série.

Narita Boy (Cloud, PC, Xbox) – od 30. marca

Víta vás digitálne kráľovstvo za hranicami času a priestoru. Netradičná akčná adventúra plná farieb kombinuje skvelú hudbu s pútavým pixel-artom, k čomu sa pridáva aj na prvý pohľad zaujímavý príbeh. Ako to dopadne zistíme už 30. marca.

Outriders (Cloud, Xbox) – od 1. apríla

Zrejme najväčšia pecka najnovšej nádielky pre Game Pass. Microsoftu sa v tomto prípade podarilo pre svoje predplatné získať najnovší počin štúdia People Can Fly známeho pre sériu Gears of War, ale aj tituly Painkiller či Bulletstorm. Viac vám už prezradí trailer.