Vyskladali sme novinku Škoda Fabia za 27 651 €! Ktoré tech vychytávky ponúkne?

ZDROJ | Škoda

Dnešný deň je pre mnohých motoristov veľký, pretože nová Škoda Fabia prichádza na náš trh. Ide o naozaj obľúbený model, čo nám dokazuje jej mimoriadne vydarená štvrtá generácia.

Na našich stránkach sa pravidelne venujeme nielen top modelom luxusných značiek, ale priestor dávame aj bežnejším vozidlám. Tie síce neponúkajú hi-tech vychytávky, zameriavajú sa totiž na základné funkcie vozidla. Napriek tomu si môžete nakonfigurovať Fabiu plnú technologických vymožeností, ktoré by ste u nej zrejme nečakali.

Trochu sme si zalistovali v cenníku a zistili sme, čo si môžeme dopriať vo Fabii. Vybrali sme si model s motorom 1.0 TSI 81 kW so 7-stupňový automatom. Táto konfigurácia vás vyjde 17 260 eur. Koľko zaplatíte za doplnkovú výbavu a služby si môžete pozrieť v PDF Fabia doplnky.

ZDROJ | Škoda

Ako vidíte, len len za metalízu a 18″ kolesá zaplatíte 2 055 eur. Bezpečnosť tiež niečo stojí, Safety pack a asistenti vás spolu vyjdu na 1 033 eur. USB-C v držiaku je za bagateľ, za parkovací asistent zaplatíte 329 eur, za Sound System Škoda 461 eur a navigáciu s 9,2″ displejom 880 eur. Asistent zmeny jazdného pruhu vás vyjde na 653 eur.

Pozrite siFOTOREPORTÁŽ: Chorvátsko s BMW M550d za 103 000€!

Všetky variácie s aktuálnymi cenami nájdete na konfigurátore. Výslednú kombináciu si viete uložiť a pozrieť v PDF súbore aj keď budete off-line.

ZDROJ | Skoda

Pripomíname, že cena novej Fabie začína na 11 760 eur. Je to však naozaj len základ, za pohodlnejšie a najmä bezpečnejšie cestovanie je rozumné si priplatiť niečo viac. Aj keď zrejme nie až toľko, ako sme si vybrali my. Mimochodom, Škoda Slovensko má už stovky objednávok, najväčší záujem je o výbavu Style s preplňovaným trojvalcom 1,0 TSI 81 kW.

Komentáre k článku