Ideálny parťák na zimu? Rýchlovarná kanvica Xiaomi Mi Smart Kettle Pro!

Čože, už aj rýchlovarná kanvica dokáže myť smart?! Jasné! Do našej novej smart redakcie by sme si ani inú nekúpili. Mi Smart Kettle Pro navyše perfektne zapadá do ekosystému smart zariadení od Xiaomi, vďaka čomu ju dokážeme ovládať cez rovnakú appku, ako našu smart teplovzdušnú fritézu a smart kolobežku.

Pridať bežnému spotrebiču inteligenciu je jedna vec. Urobiť to ale tak, aby zapadal do ekosystému, bol praktický a navyše ešte aj dobre vyzeral, to už je doména spoločnosti Xiaomi. Veď sa len pozrite, na jeho rýchlovarnú kanvicu Mi Smart Kettle Pro je už len radosť pozerať, nie to ju ešte používať.

Jej elegantný biely dizajn dopĺňa digitálna obrazovka s vysokým rozlíšením, na ktorej môžete v reálnom čase vidieť, akú teplotu má aktuálne voda vo vnútri. Ak teda patríte medzi milovníkov čajov, vďaka tomuto displeju budete presne vedieť, kedy má napr. voda ideálnych 75-80 ºC na zaliatie zeleného čaju.

Čo je pri našom pracovnom tempe perfektné, na zovretie vody s Mi Smart Kettle Pro nikdy nečakáme príliš dlho. Vodu totiž dokáže uvariť za menej než 5 minút a to aj napriek tomu, že naraz dokáže zohriať až 1,5 litra vody. Navyše ju pritom takmer nepočuť!

Pozrite si4 veci, pre ktoré budete chcieť Xiaomi Mi Smart Air Fryer aj vy

Rannú šálku čaju alebo kávy si tak v redakcii dokážeme zaliať skôr, ako si vôbec poriadne stihneme otvoriť notebook. Kolegovia, ktorí dorazia do práce neskôr, si už navyše vodu nemusia zohrievať na novo. Ako to?

Odpoveďou je funkcia udržiavania teploty, ktorú si môžete aktivovať tlačidlom na kanvici, alebo aj pomocou mobilnej appky. Xiaomi Mi Smart Kettle Pro dokáže udržať teplotu vody v rozpätí od 40 °C do 90 °C po dobu až 12 hodín.

Pozrite si5 dôvodov, prečo nevieme fungovať v redakcii bez Xiaomi Mi Electric Scooter 3

Funkcia udržiavania teploty vody je pre našu redakciu na nezaplatenie, no dokonale si vieme predstaviť, že perfektne zapadne aj do väčšiny domácností. Len si napr. predstavte, že máte pre vášho drobca počas celej noci v kanvici pripravenú vodu s ideálnymi 40 °C pre prípravu kojeneckého mlieka. Čerstvým rodičom dokáže Xiaomi Smart Kettle Pro ušetriť mnoho času, aj starostí.

V mobilnej aplikácii Xiaomi Home si dokonca môžete nastaviť, aby si kanvica voľbu udržiavania teploty po zovretí vody vždy pamätala a to dokonca aj v prípade, že ju medzitým zdvihnete z podstavca. K dokonalosti jej tak už chýba len vzdialené zapnutie a ešte, keby nám tú kávu aj sama zaliala a priniesla :)

Chcete mať takúto štýlovú a inteligentnú smart kanvicu doma v kuchyni aj vy? Xiaomi Mi Smart Kettle Pro môže byť vaša už za 49,00 €.

ZdrojMi-store.sk

Komentáre k článku