Apple iPhone 11 so zľavou takmer 290 eur?

Za necelý týždeň tu máme Štedrý deň. Štedrosť sa v našich končinách meria v drvivej väčšine materiálne. To znamená len jedno, mať pod stromčekom čo najviac darčekov. Už pekných pár rokov je overeným hitom iPhone od Apple. Ten však vôbec nepatrí medzi lacné zariadenia.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

ZDROJ | Apple

Našťastie tu máme konkurenciu, akcie a zľavy. Vďaka nim sa môžete lepšie orientovať v cenových ponukách, a ak vám nie je ľúto trochu námahy, dokážete nájsť zaujímavý deal. Takým je aj iPhone 11 so 64 GB pamäťou. Nepatrí medzi top modely, ale stále ide o zariadenie s dostatkom výkonu a technológiami, ktoré jednoducho konkurencia nie je schopná vyrobiť.

Pozrite siAko fotí najlepší z najmenších, Apple iPhone 13 mini, po zotmení?

Veľkým lákadlom iPhone 11 je kvalitný fotoaparát so širokouhlým a ultraširokouhlým záberom. Vďaka nemu zachytíte scénu v celej svojej kráse. Pozadu nezostalo ani video s rozlíšením 4K pri 60 snímkach za sekundu, alebo spomalený režim s až 240 snímkami v FHD rozlíšení. Procesor A13 Bionic je i dnes výkonný, poradí si zrejme s akokoľvek hrou či aplikáciou.

Smartfón je v štýlovej kombinácii kovu a skla, ktoré je dvojmo spevnené špeciálnou technológiou. Apple iPhone 11 tiež poteší zvýšenou vodotesnosťou, pričom zariadenie zvládne 30-minútové ponorenie do 2-metrovej hĺbky.

ZDROJ | Apple

Smartfón Apple iPhone 11 64 GB sa bežne predáva za 825,00 eur, no momentálne si ho viete kúpiť už od 539,67 eur. To je zľava vo výške 34,6 %. Za lepšiu cenu ho momentálne nekúpite nikde na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk. Pripomíname, aby ste nakupovali z overených e-shopov a vzhľadom na blížiace sa Vianoce overili si aj skladovú dostupnosť.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.