Priatelia: Zase spolu majú dnes premiéru na HBO GO!

ZDROJ | Vox

Po 17 rokoch sú späť. Kultový seriál Priatelia sa vracia v jednej špeciálnej spomienkovej epizóde, v ktorej sa stretli všetci hereckí predstavitelia legendárnych Priateľov.

Jennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer. To sú mená, ktoré sú nezmazateľné vpísané do histórie televíznej zábavy 90. rokov. Herci sa vracajú do ikonického štúdia Stage 24, kde sa legendárny seriál natáčal od roku 1994 do 2004.

Pozrite siTop 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v máji 2021

Okrem šestice predstaviteľov hlavných postáv sa v relácii objaví tiež veľa ďalších špeciálnych hostí, okrem iného: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliot Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malala Yousafzai.

Seriál Priatelia dodnes patrí medzi obľúbené televízne sitkomy. Donedávna ich dokonca streamovala populárna služba Netflix. Tento rok pribudli na HBO GO a to dokonca s originálnym slovenským aj českým dabingom. Práve na HBO GO si od dnešného dňa môžete špeciálnu epizódu pozrieť. Pôjde o spomienkový diel.

ZDROJ | HBO

Pozrite si5 kultových seriálov, ktoré si môžete pozrieť na streamovacích službách

Všetkých 10 sérií seriálu je ocenených fanúšikmi aj kritikmi, o čom svedčí aj fakt, že seriál získal ocenenie Emmy pre najlepší komediálny seriál a rovnaké ocenenie za úlohy v seriáli dostali aj herečky Jennifer Aniston a Lisa Kudrow.

Seriál bol veľmi populárny aj na Slovensku 90. rokov a to aj vďaka obľúbenému slovenskému dabingu. Milovníci Priateľov sa tak opäť môžu tešiť na súrodencov Rossa a Moniku Gellerových a ich priateľov Chandlera Binga, Phoebe Bufetovú, Joeyho Tribbianiho a Rachel Greenovu.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku