Poznáme výhercov ESET Smart Security Premium/Internet Security

Možno aj vy ste mali šancu vyhrať super nové verzie svojich bezpečnostných riešení pre domácnosti. Najnovšie verzie produktov ESET Internet Security a ESET Smart Security Premium už poznajú výhercov. Kto vyhral?

V kybernetickom priestore na nás už dnes nečíhajú iba obyčajné vírusy, ako tomu bolo kedysi. Škodlivé aplikácie, falošné webové stránky a kybernetickí útočníci sú už nástrahou aj pre naše drahocenné dáta, financie, či dokonca domáce Wi-Fi siete. Našťastie existuje spôsob, ako môžete zostať pred týmito nástrahami v bezpečí, či už používate Windows, macOS alebo Android.

Komplexný balík nástrojov pre ochranu zariadení šitý na mieru aj pre tých najnáročnejších používateľov, ponúka riešenie ESET Smart Security Premium. Jeho dnes už legendárnu antivírusovú ochranu ESET v najnovšej edícii 2022 obohatil o úplne novú funkciu LiveGuard, ktorá dokáže prostredníctvom cloudového sandboxu proaktívne ochrániť vaše zariadenia v domácnosti aj pred doposiaľ neznámymi hrozbami.

Pokiaľ vo veľkom využívate internet na online nakupovanie, správu financií, prácu alebo citlivú komunikáciu, spoľahnúť sa môžete aj na pokročilú ochranu pred všetkými druhmi hrozieb v podaní riešenia ESET Internet Security. Súčasťou tohto balíka je antivírusová ochrana s nízkou záťažou na systém, ako aj vylepšená Ochrana online platieb, ktorá sa dokáže postarať o zabezpečenie vašich online nákupov a aktivít v rámci internet bankingu.

Nová edícia bezpečnostných riešení od spoločnosti ESET mohla byť vaša! vyhrať. Mali sme pre vás až štyri ceny. Kto mal šťastie? Z balíka ESET Smart Security Premium sa poteší Vladimír R. z Bratislavy. A z balíka ESET Internet Security sa potešia: Radovan H. z Ružomberka, Ján M. z Martina, Marián T. z Udiče. Výhercom Gratulujeme!

ZDROJ | ESET

Správne odpovede na súťažné otázky boli:

1. Ako sa nazýva nová funkcia pre proaktívnu ochranu zariadení pomocou cloudového sandboxu?
LiveGuard

2. Na čo slúži nová platforma ESET HOME?
Na správu a zdieľanie licencií, kontrolu stavu ochrany zariadení, ako aj monitorovanie online aktivít detí prostredníctvom nástroja Parental Control

Komentáre k článku