Wonderwall: ideálna tapeta pre každého

ZDROJ | YouTubeWonderwall

Neviete si vybrať ideálnu tapetu či obrázok uzamknutej obrazovky? Aplikácia Wonderwall vám každý deň náhodne ponúkne novú tapetu zo širokej ponuky.

https://youtu.be/qtxTh95Jw7U

Naposledy som pre fanúšikov matrial dizajnu predstavil podarenú aplikáciu Material Islands, ktorá si zakladá na jednoduchosti a popularite daného dizajnu. Dnes sa pozrieme na appku Wonderwall s množstvom krásnych fotografií vhodných pre pozadie vášho smartfónu.

Wonderwall Wonderwall

Aplikácia ma na prvý dojem zaujala širokou ponukou kategórií s množstvom fotografií s rozdielnym počtom hviezdičiek získaných od používateľov.

WonderwallWonderwall

S blížiacim sa letným obdobím som si zvolil kategóriu Sea a začal listovať medzi snímkami pláží , útesov, pobreží, majákov a podmanivých záberov západu či východu slnka.

Pozrite siMaterial Islands: v jednoduchosti je krása

Wonderwall Wonderwall

Zvolením si preferovaného obrázka mi aplikácia ponúkla stručný popis k danej snímke obsahujúci dátum pridania fotografie, meno fotografa, názov snímky (prevažne lokalita) a počet získaných hviezdičiek. Okrem toho nechýbajú ani informácie o použitom fotoaparáte.

Wonderwall Wonderwall

Ak vás zaujíma tvorba daného autora, stačí kliknúť na trojicu zvislých bodiek v pravom hornom rohu a prejsť na stránku fotografa ponúkajúcu mnohé ďalšie snímky. Samozrejme fotografiu je možné pridať do svojich obľúbených kliknutím na ikonu hviezdičky a zároveň tak virtuálne poďakovať autorovi.

Aplikácia Wonderwall vám oproti konkurencii ponúka funkciu Autoset, ktorá vám každý deň automaticky zmení pozadie podľa vašich preferencií.

Pozrite siTapety: Google sa postará o pozadie vášho smartfónu

 

Výber je možné špecifikovať voľbou obľúbených kategórií a používaním len vami obľúbených fotografií.

 

Pre vášnivých fotografov vývojár appky ponúka aj možnosť pridania vlastných fotografií a zároveň tak príležitosť zviditeľnenia sa. Vo všeobecnosti ma aplikácia Wonderwall príjemne prekvapila a v súčasnosti ju môžem označiť ako najlepšiu appku s tapetami spomedzi tých, ktoré som doposiaľ vyskúšal.

ZDROJ | Google PlayWonderwall

Wonderwall91%

Veľkosť:
27,96 MB
Platforma:
Android 4.0.3 a novší
Cena:
0,00 €

Aplikácia Wonderwall patrí vo svojej kategórii medzi špičku vďaka pestrej ponuke fotografií a zaujímavej funkcii Autoset.

 

Komentáre k článku