Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

WD My Cloud Pro Series - ideálne sieťové úložisko?

WD My Cloud Pro Series - ideálne sieťové úložisko?
Zdroj | WD
Michal Spiegel
WD My Cloud Pro Series - ideálne sieťové úložisko?
Zdroj | WD
Zdroj | WD

Western Digital tento týždeň predsatvuje už svoju druhú novinku a tou je sieťové úložisko WD My Cloud Pro Series s kapacitou do 32 GB.

Pozrite si

WD My Passport – prenosná záloha pre vašu pamäť

Po zhotovení fotografií alebo videozáznamov nastáva čas ich spracovania a editovania. Sieťové úložisko My Cloud Pro by túto časť práce malo bezproblémovo prevziať. Malo by byť optimalizované pre import dát z kompatibilných fotoaparátov, z čítačiek kariet a ďalších zariadení s rozhraním USB.

Pozrite si

IFA 2015 | WD My Book Pro – nové externé disky pre náročných

Výhodou je, že prevzatie aplikujete pomocou jediného tlačidla. Pripojíte fotoaparát a kompatibilné USB zariadenie, stlačte tlačidlo a všetky nové súbory by sa mali automaticky importovať a uložiť.

Zdroj | WD

WD My Cloud Pro Series ponúka taktiež hardvérový videoprocesor a poskytuje profesionálom toľko potrebnú kapacitu. Vysoký výkon pri transkódování zabezpečuje, že My Cloud Pro môže nahrať, editovať, ukladať a streamovať digitálny obsah v obľúbených formátoch vrátane 4K Ultra HD.

Ponuka možností, ktoré toto sieťové úložisko poskytuje, zahŕňa kompatibilitu s aplikáciou Plex Media Server pre ukladanie a optimalizáciu multimediálnej knižnice pri využití aplikácie My Cloud a webového rozhrania MyCloud.com pre vzdialený prístup.

Koncová cena v závislosti na kapacite je 450 EUR až 1 750 EUR (32 GB). Je to určite veľa, no produkt je určený hlavne pre profesionálov, ktorí potrebujú všetky bezpečné a rýchle funcie, ktoré sieťové úložisko poskytuje.

Zdroj