Kto je najlepší v návštevníckej ankete Výstavy audio, video, domáce kino 2016?

Navštívili ste Výstavu audio, video, domáce kino 2016? Tá sa tento rok konala 12.-13.11. 2016 v bratislavskom hoteli Sheraton a ukázala to najlepšie, čo môžete aktuálne vo svete Hi-Fi a high-end audia a rovnako videa nájsť.

Pozrite siVýstava Audio, video a domáce kino Bratislava 2016 naživo

advk-2016-ba-7
Rreproduktory Bowers & Wilkins 803 D3 pripojené k zostave Marantz (BIS audio)
advk-2016-ba-14
Reproduktory Devialet Phantom Gold (po stranách) s výkonom 4 500 W! (BIS audio)

Z výstavy sme vám najskôr priniesli rozsiahlu reportáž, v ktorej hlavne tí, ktorí sa jej nemohli osobne zúčastniť, mohli aspoň sprostredkovane vidieť, čo vystavovatelia odprezentovali.

advk-2016-ba-72
Zostava Audio Research Foundation Series s ručne vyrábanými reproduktormi Sonus Faber Homage (BIS audio)

Krátko na to sme vám atmosféru výstavy umožnili zažiť aj prostredníctvom videa, ktoré prezradilo, prečo sa tento rok konala netradične v novom hoteli a zároveň si mohli pozrieť aj najväčšie novinky, ktoré si pre tento rok pripravili spoločnosti ako BIS audio, AB-COM, Enigma High Fidelity Audio, alebo DSI Slovakia.

advk-2016-ba-38
Nová séria stereo komponentov od Advance Acoustic z Francúzska, pripojená na nové reproduktory Quadral Aurum Montan 9 (Floydcom)

Pozrite siNovinky z Výstavy audio, video a domáce kino 2016 na videu

advk-2016-ba-53
Ultra HD sateliný prijímač Vu+ Ultimo 4K (1. sprava) so 4-jadrovým procesorom, 3 GB RAM, 4 GB pamäťou a možnosťou pripojiť HDD (AB-COM)

Aj v tomto roku bola súčasťou vstupeniek Anketa najlepší ZVUK, najlepší OBRAZ, najlepšia PREZENTÁCIA. A v nej ste určovali Vystavovateľa, niektorí aj značku produktu.

advk-2016-ba-60
Bezdrôtový reproduktor Sonus Faber SF16 s technológiou DTS Play-fi pre prehrávanie hudby cez Wi-Fi, výsuvnými „ušami“ s výškovými reproduktormi a nevtieravým podsvietením. (BIS audio)

rozhovorAká bude Výstava audio, video a domáce kino Bratislava 2016?

Keďže už poznáme výsledky tejto návštevníckej ankety, uvádzame ich podľa jednotlivých kategórií. Zároveň vám prinášame niekoľko fotografií z odovzdávania cien najúspešnejšiemu vystavovateľovi.

avdk-2016-odovzdavanie-cien-3

Najlepší zvuk

  1. BIS audio
  2. Platan audio
  3. TOMANEK Hi-end Boutique

Najlepší obraz

  1. BIS audio / Loewe
  2. Floydcom / EPSON
  3. neudelené

Najlepšia prezentácia

  1. BIS audio
  2. Platan audio
  3. Floydcom
Slúchadlá Grado Statement GS2000e s 50 mm meničmi a kombináciou dvoch druhov dreva – mahagón a javor (Empetria CZ)

Ako každý rok, aj tento bola najsilnejšia kategória Najlepší zvuk, kde mohli návštevníci najviac porovnávať a hodnotiť. Tak čo, už sa tešíte na budúci, 12. ročník Výstavy audio, video, domáce kino? My v TECHBOX-e určite áno.

advk-2016-ba-73

ZdrojTECHBOX,AVDK

Komentáre k článku