Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyskúšali ste už novú aplikáciu Tatra banky? Mali by ste, podarila sa!

Vyskúšali ste už novú aplikáciu Tatra banky? Mali by ste, podarila sa!
TECHBOX
Vyskúšali ste už novú aplikáciu Tatra banky? Mali by ste, podarila sa!

Spojenie bankovníctva a digitálnych vymožeností so sebou prináša množstvo výhod a obrovský komfort. V Tatra banke to vedia. Poďte sa s nami pozrieť na to, čo prináša nová verzia mobilnej aplikácie Tatra banka.

Mobilná aplikácia Tatra banka dlhodobo vyhráva našu anketu NAY TECHBOX ROKA v kategórii BANKOVÁ APLIKÁCIA a dôkazom úspechov Tatra banky v oblasti online bankovníctva je aj cena od Global Finance – Najinovatívnejšia digitálna banka na svete za rok 2019. V Tatra banke skutočne nespia na vavrínoch.

Tretia generácia aplikácie Tatra banka je už na prvý pohľad iná. Miesto čisto čierneho podkladu s bielym logom a skromným počtom modrých prvkov, vás napríklad v iPhonoch privíta trojica digitálnych tvárí. Aplikácia je síce dizajnovo stále príjemne decentná a pôsobí prémiovo. Ak aplikáciu dlhodobo používate, tak si hneď všimnete, že menu, ktoré bolo skryté v ľavom hornom rohu, sa premiestnilo na lištu na spodnej časti obrazovky. Je to výrazne praktickejšie aj pohodlnejšie na ovládanie.

Tatra banka ako prvá banka na Slovensku predstavila aj svojho online bankára. Chatbot Adam je už dlhšie dostupný na webstánkach Tatra banky, teraz však prišiel aj do vynovenej aplikácie. Prvý virtuálny bankár je k dispozícii nonstop a ak chcete poradiť, stačí na prihlasovacej obrazovke kliknúť na ikonku Online chat.

Nová aplikácia od Tatra banky je podľa nás výrazne prehľadnejšia, rýchlejšie vybavíte vaše požiadavky a páči sa nám aj možnosť správy widgetov. Milo nás prekvapil Adam, ktorý naozaj pomôže, ak si s niečím neviete rady. Pozrite si naše nové video, kde nájdete všetky novinky aplikácie Tatra banka.

Článok a video sme pripravili v spolupráci s partnerom Tatra banka.