Vyskúšali sme slovenské kožené puzdrá Red Ant CREATIVE

Slovenského výrobcu kvalitných kožených puzdier na smartfóny, notebooky či tablety už možno poznáte vďaka edícii ČIČMANY, s ktorou sa ukázal aj v Berlíne počas celosvetovej výstavy IFA 2018. Teraz prichádza s novinkou CREATIVE, čiže personalizované puzdrá, aké sme ešte nevideli.

Red Ant nás prekvapil už v minulosti, keď skombinoval luxus, kvalitu so slovenskou tradíciou. Puzdrá ČIČMANY totiž ponúkajú kvalitnú taliansku kožu, ikonické vzory vypálené či dokonca tkané na drievku a nechýba ani vôňa medu.

Pozrite siEXKLUZÍVNE: Ako sa ručne vyrábajú puzdrá Red Ant Čičmany?

Kolekcií má Red Ant viacero a keď k nám do redakcie dorazili puzdrá CREATIVE, rovno sme ich nafotili do nášho magazínu TECHBOX jeseň 2019 v časti LIFESTYLE.

Začneme tým najväčším, personalizovaným puzdrom na notebook. Puzdro je opäť vyrobené z kvalitnej kože a vďaka bielej farbe pôsobí luxusne. Dizajn puzdra je nápaditý, pripomína obálku aj s pečiatkou zahraničnej pošty, ktorú tvorí logo Red Ant. Puzdro si môžete personalizovať, ako vidíte známkou môže byť vaša fotografia.

Napísať si môžete aj vlastný text, ktorý tvorí „doručovaciu adresu“. S takýmto puzdrom upútate, zároveň ak si vymyslíte nápaditý text či dodáte zaujímavú fotografiu, o to väčšiu radosť budete rozdávať i v okolí, kde sa s puzdrom objavíte. Pochváliť treba kvalitné prešívanie či vnútornú stielku. Puzdro sa zatvára efektne magnetom.

Úplne inak na to išiel výrobca s puzdrami pre tablety a smartfóny. Tie ponúka s predtlačenými motívmi, ktoré si môžete vymaľovať podľa vášho vkusu. S puzdrom dostanete aj špeciálne trvácne fixky, ktorých je celkom 12. Puzdro sme skúšali vyfarbiť a musíme uznať, že farby sa nezmazávajú, držia a sú trvácne.

Materiál je opäť pravá koža. Pri puzdre na tablet zaujme aj lemovanie otvorenej časti, kadiaľ do puzdra vkladáte tablet. Špeciálna látka je príjemná na dotyk a efektne dotvára dizajn puzdra. V tomto prípade je prešívanie riešené bielou niťou, a tak je menej nápadné ako na veľkom CREATIVE puzdre pre notebooky.

Puzdra Red Ant CREATIVE pre smartfóny sú k dispozícii v dvoch veľkostiach, a to veľkosť 4XL – 154 x 79 x 9 mm alebo veľkosť 2XL – 153 x 82 x 8 mm. Aj v tomto prípade si môžete puzdro vymaľovať dodávanými fixami, pričom puzdrá sú potlačené z oboch strán.

Aktuálne sú na výber tri motívy, FOLK, DOODLE a TATTO. Puzdro je opäť vyrobené z kvalitnej kože, balené spolu s fixkami v papierovej krabičke. Dokonca v nej nájdete aj predtlačený vzor na papieri, aby ste si vyskúšali, ako bude puzdro vyzerať pri finálnom personalizovaní.

Smartfón sa z puzdier vyberá potiahnutím gumičky s koženou koncovkou, na moje prekvapenie som do puzdra zmestil aj môj Samsung Galaxy Note10+.

Všetky puzdrá, ktoré sme v redakcii vyskúšali si môžete kúpiť v e-shope Red Ant či u vybraných partnerov výrobcu. Cena začína na 22,90 eur pri puzdrách Red Ant CREATIVE pre smartfóny.

A ak ste ešte nevideli, pozrite si aj naše video priamo z výroby puzdier Red Ant.

Komentáre k článku