Vyskúšali sme si nový Honor View 20 naživo

Samozrejme na plnohodnotnú recenziu je ešte priskoro a predtým, ako vám prinesieme naše prvé skúsenosti s novým Honor View 20 by sme vám ho chceli predstaviť nielen prostredníctvom článku a fotografií, ale aj priamo vo videu.

recenziaHonor View 20 – unikátna vlajková loď, ktorá vás nezruinuje

Počas jeho uvedenia do Európy sme totiž mali možnosť v krátkosti sa pozrieť na rôzne farebné verzie, ako aj na rôzne nové funkcie, ktoré Honor View 20 prináša.

Samozrejme, ako sme spomenuli už v samostatnom článku, Honor View 20 to hrá najmä na dizajn. Jeho zadná strana je totiž vyrobená špeciálnou technológiou, vďaka ktorej sa na nej pri rôznych dopadoch svetla zobrazuje písmeno „V“.

Pozrite siHONOR View 20 – Telefón s dierou v displeji prichádza aj k nám

To ako to v skutočnosti vyzerá je pomerne ťažké opísať prostredníctvom slov a rovnako zložité to je ukázať na fotografii. Až video, kde reálne vidíte zmenu sfarbenia a textúry poskytne pohľad na to, ako tento zaujímavý grafický prvok v skutočnosti vyzerá.

Honor View 20 však okrem toho prináša aj niekoľko iných zaujímavých noviniek. Mnohých určite poteší to, že srdcom tejto novinky je najvýkonnejší procesor z dielne Huawei, Kirin 980, ktorý môže byť spárovaný s až 8 GB operačnej pamäte.

Okrem toho je v predaji aj verzia so 6 GB operačnej pamäte. Úložisko smartfónu pritom môže mať kapacitu 128 GB, alebo 256 GB. Miesta na svoje fotografie, dokumenty a multimediálny obsah teda budete mať viac ako dostatok.

Nový smartfón Honor View 20 bude chcieť zaujať aj obrovským displejom s uhlopriečkou 6,4“, ktorý neobsahuje známy výrez, ale namiesto neho sa výrobca rozhodol použiť doslova „dieru“ v displeji. Vďaka tomu má používateľ k dispozícii podstatne väčšiu plochu na zobrazenie obsahu.

Nový je v prípade View 20 aj fotoaparát, ktorý nielenže prináša rozlíšenie 48 Mpx, ale aj unikátnu 3D kameru. Tú využijete nielen na vytváranie zábavných videí, ale napríklad aj na hranie hier.

https://youtu.be/lxxXOKM-Dg4

Všetko toto nájdete v našom krátkom videu, ktoré sme z predstavenia nového smartfónu pripravili.

Komentáre k článku