Vyskúšali sme si, ako jednoducho získať zľavy a odmeny u operátora

ZDROJ | Motorola

Je to známy fakt, ak vám chce niekto niečo predať predražene, nejde o komplikovaný proces. Ak ale hľadáte u toho istého obchodníka cenovo výhodnejšie riešenie, zrazu sa to zdá komplikované, neprehľadné – slovom, máte silný pocit, že obťažujete. Našťastie, toto nie je prípad jedného z našich najväčších operátorov.

Aby ste mohli naplno využívať všetky dostupné benefity a odmeny, stačí vám len jediné, mať nainštalovanú aplikáciu Môj Orange (Google Play, App Store, AppGallery), alebo si otvoriť webstránku v Zákazníckej zóne Môj Orange. Ak máte jeden z paušálov Go, nájdete tam všetky zľavy prehľadne usporiadané. Ich získanie je pritom veľmi jednoduché.

ZDROJ | Samsung

Orange sa na program výhod pozrel optikou svojich zákazníkov a povedal si: „Prečo by neznalosť získania benefitov mala zabrániť ich využívaniu?“ Zákazníci totiž v drvivej miere nevyužívajú výhody a zľavy hlavne preto, lebo o nich nevedia, resp. nedokážu sa v nich zorientovať.

Ako na to?

Program výhod dostal výstižný názov Orange Svojim. Stačí si otvoriť appku v smartfóne a máte okamžitý prehľad o tom, čo by ste mohli ľahko získať. Ako sme spomínali, pre čerpanie programu výhod potrebujete mať niektorý z paušálov Go. Okrem Go to môže byť Go Data, Go Europe a Go Yoxo.

Všetky výhody a benefity sú v Zákazníckej zóne rozdelené do troch prehľadných kategórií. Konkrétne ide o Oslavy, Misie a Prekvapenia. Pri každej odmene, na ktorú máte nárok, Orange presne popisuje podmienky pre jej získanie.

Pozrite siAký je nový Orange TV Box? Toto je 11 TOP funkcií novinky

V časti Oslavy sa vám budú automaticky ukazovať benefity, ktoré vám Orange dáva ako odmenu za vernosť. Čo si pod tým môžete predstaviť? Napríklad milý darček na privítanie pri aktivácii nového paušálu. Momentálne je to poukaz v hodnote 5 eur na nákup kníh. Nájdete tu ale aj iné zaujímavé benefity, napríklad v rámci odmeny Ďalší rok spolu ste mohli získať 1 GB dát navyše k svojmu paušálu. Len tak, pretože ste s verní Orange-u.

Čo ponúka sekcia Misia? Ide o zaujímavý nápad, ktorý predstavuje niekoľko jednoduchých menších misií. Keď niektorú z nich splníte, získate odmenu. Čím ich viac splníte, tým viac odmien získate.

Možno ste už počuli o misii Pozvi známeho, kde môžete získať zľavu na paušál alebo dáta navyše. Stačí, ak dobrému známemu odporučíte prechod do Orange. Perfektné je, že takto sa Orange odvďačí nielen vám, ale i novému členovi Orange!

Spojte si svoje služby vám môže priniesť LOVE ponuky a vy získate mimoriadne výhodne prepojenia paušálu s internetom, ktorý dnes hýbe svetom. Orange vám k tomu, ak chcete, prihodí aj svoju televíznu službu.

Ak ste v Orange aspoň dva roky a váš mesačný poplatok (paušál i doplnkové služby) je viac ako 40 eur, máte nárok na prémiovú starostlivosť. Staňte sa vďaka Orange svojim členom Premium.

Vytvorte si svoju skupinu, kde na vás čaká odmena neobmedzených volaní a SMS v rámci skupiny Navzájom zadarmo. Ide o mimoriadne šikovnú službu, ktorú mnohí ešte stále neobjavili.

ZDROJ | Pixabay

Viete ako sa stanete členom Orange svojim pre rodinu? Stačí, ak ste 24 mesiacov v Orange kde máte paušál a váš celkový mesačný poplatok (internet, TV, resp. oboje) za služby je viac než 50 eur. Orange sa vám vtedy odvďačí balíkom špeciálnych služieb, ktorý využije celá vaša rodina.

Do Orange môžete zaniesť svoj starý mobil. Pomôžete tak odľahčiť prírodu elektro-odpadom, operátor ho zrecykluje a 50 centami prispeje na dobrú vec. Vy získate malý darček. Super, však?

Čím viac misií splníte, tým viac odmien môžete dostať. Aj vďaka nim môže byť vaša komunikácia ešte výhodnejšia.

V praxi to znamená, že bežná rodina získa vďaka programu Orange Svojim niekoľkonásobne viac dát, zľavu na paušál a v prípade, že vyžíva Orange TV, získajú aj balík programov a televízny archív zdarma.

V časti Prekvapenia na vás budú čakať rôzne súťaže, do ktorých sa môžete sami zapojiť, do niektorých budete zaradení automaticky. Vyhrať môžete lístky na festivaly, rôzne zariadenia, vouchre a ďalšie benefity od partnerov Orange. Zaujímavým darčekom v rámci sekcie prekvapení bude možnosť bezplatne si vyskúšať vybrané služby (Try&Buy).

https://youtu.be/KZY3njDPPoQ

Ako vidíte, určite nebude stratou času, ak budete častejšie navštevovať stránku Môj Orange. Ešte väčší komfort vám prinesie inštalácia appky Môj Orange priamo do smartfónu, vtedy vám už naozaj nič z ponuky neujde. Ako stály používatelia si zaslúžite využívanie celého radu výhod a zliav, ktoré dostávate ako odmenu za vernosť.

Článok sme pripravili v spolupráci s Orange Slovensko.

ZdrojOrange

Komentáre k článku