Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyskúšali sme prenosný kompresor od Xiaomi, ktorý do pár sekúnd dofúka všetko

Vyskúšali sme prenosný kompresor od Xiaomi, ktorý do pár sekúnd dofúka všetko
TECHBOX
Vyskúšali sme prenosný kompresor od Xiaomi, ktorý do pár sekúnd dofúka všetko

Bicykel, auto, motorka či lopta. Mi Prenosný Elektrický Kompresor to zvládne všetko za pár sekúnd. Mali sme možnosť si ho vyskúšať. Teda, nie vyskúšať, rovno sme si ho do redakcie kúpili a nesklamal.

Okrem smart rýchlovarnej kanvice Mi Smart Kettle Pro, smart teplovzdušnej fritézy a smart kolobežky sme si našu redakciu vybavili aj ďalším výborným gadgetom od Xiaomi, tentokrát je určený na dofukovanie nielen kolies…

V TECHBOX.sk tiež pravidelne testujeme kolesové dopravné prostriedky. Či už ide o elektrické bicykle, kolobežky alebo autá, každý deň našimi rukami prejde niečo, čo má dve alebo štyri kolesá. Aj preto sme sa potešili, keď sme objavili šikovný bezdrôtový dofukovač od Xiaomi.

Stvorený na cesty

V prípade, že potrebujete dofúkať koleso a nechce sa vám so sebou ťahať klasický kompresor, šikovný gadget od Xiaomi je ako stvorený na tento účel. Väčšinou to cyklisti riešia malou pumpičkou, no kým s ňou niečo dofúkate, môže to chvíľu trvať. To neplatí o tomto kompresore, ktorého veľkou výhodou je jeho rýchlosť a univerzálnosť.

Pozrite si

Ideálny parťák na zimu? Rýchlovarná kanvica Xiaomi Mi Smart Kettle Pro!

Pomocou jednoduchého ovládania si prepnete medzi štyrmi základnými režimami dofukovania. Nájdeme tu prednastavené režimy pre loptu, bicykel, motorku a automobil. Následne stačí stlačiť tlačidlo a sledovať ukazovateľ tlaku. Bicykel či motorku budete mať dofúkané za pár sekúnd.

Okrem prednastavených tlakov si viete sami odsledovať a nastaviť, na aký tlak potrebujete koleso dofúkať. Na rozdiel od bežných púmp tak uvidíte vždy presný údaj o aktuálnej hodnote tlaku. Pri prednastavených tlakoch sa kompresor automaticky zastaví pri dosiahnutí požadovanej hodnoty. Aj to je jeho obrovskou výhodu. Na dofúknutie kolies kolobežky, napríklad tej, ktorú sme mali možnosť nedávno testovať, Xiaomi Mi Electric Scooter 3, vám stačí iba chvíľa.

V balení nájdete okrem kompresora aj šikovné puzdro na prenášanie a sadu nadstavcov na dofukovanie lopty a bicykla. Nemusíte si tak dokupovať dodatočné redukcie. Výhodou prenosného kompresora je tiež zobrazovanie tlaku v PSI aj BAR pri jednotlivých prednastavených hodnotách. Prenosný kompresor by mal vydržať dofúkanie približne 6-8 bicyklových pneumatík a nabíjanie 2 000 mAh batérie trvá približne 3 hodiny. Úprimne, v bežnej domácnosti nepocítite to, že by kompresor nebol prirpavený v čase, keď ho potrebujete.

Pozrite si

5 dôvodov, prečo nevieme fungovať v redakcii bez Xiaomi Mi Electric Scooter 3

Drobnou nevýhodou je nabíjanie cez trochu zastaralý microUSB port. Na druhej strane tu okrem bežnej funkcie dofukovania, nájdete aj zabudované svetlo, aby ste mohli pohodlne dofukovať kolesá aj po zotmení. Až nechápeme, na čo všetko sa pri tomto praktickom gadgete myslelo. Na kompresore nájdete aj LED indikátor, ktorý označuje stav batérie. Keď svieti na bielo, batéria je nabitá, keď na oranžovo, je sčasti vybitá a keď na červeno, je nutné ju nabiť.

Prenosný bezdrôtový Mi Prenosný Elektrický Kompresor je ideálnym spoločníkom pre všetkých cyklistov a motoristov, ktorí chcú mať so sebou šikovné prenosné zariadenie na dofúkanie kolesa či nafúknutie duše po defekte. Svoj účel kompresor plní perfektne a navyše ponúka prednastavené režimy pre najčastejšie potreby dofukovania. Nám sa páči aj jeho vzhľad no oceňujeme najmä jednoduchosť používania!

Pozrite si

4 veci, pre ktoré budete chcieť Xiaomi Mi Smart Air Fryer aj vy

Za prijateľnú cenu 45,90 € tak získate šikovný gadget, ktorý vám pomôže aj keď zrovna nemáte pripojenie k elektrine. Teraz máte navyše exkluzívnu možnosť si kompresor kúpiť v rámci Black Friday zľavy za výbornú cenu 32,90 €.