Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vypočujte si náš nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ

Vypočujte si náš nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ
TECHBOX
Vypočujte si náš nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ

Dnes si môžete vypočuť 28. diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás už tradične pripravili Lissett a Richard. Aj teraz vybrali len to najzaujímavejšie zo 42. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Pozrite si

Na Slovensku bude možné platiť kryptomenami cez smartfónové terminály

V aktuálnom 42. týždni sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších noviniek a udalostí. Končiaci týždeň sa niesol v znamení predstavovaní nových zariadení. Hneď v pondelok to bol Apple a jeho špičkové MacBooky. V utorok napol svaly Google a ukázal nám Pixel 6 a Pixel 6 Pro.

Vo štvrtok mal konferenciu Huawei. Do Európy prináša smartfón nova 9, ukázal smarthodinky Watch GT 3 a exkluzívnu edíciu slúchadiel Freebads Lipstick. Len včera sme ukončili TECHBOX ID.4 GTX Roadshow, milo nás prekvapil váš veľký záujem.

Zdroj | Motorola

Máme v rukách Motorolu moto g60. Viete o tom, že ide o prvý model v tejto sérii, ktorá má 108 Mpx snímač? Ten je priamo spojený s novou technológiou Ultra Pixel. Smartfón má veľmi tenké rámiky okolo 6,8″ displeja, ktoré podčiarkujú jeho moderný dizajn. Max Vision displej ponúka 120 Hz obnovovaciu frekvenciu. Poháňa ho Snapdragon 732G zo 6 GB RAM. Flash pamäť má 128 GB, rozšíriť si ju môžete 1 TB pomocou microSD karty. Už tradične je Motorola vybavená batériou s nadštandardnou kapacitou, až 6 000 mAh a pribalenou rýchlonabíjačkou TurboPower 20.

Podcast TECHBOX týždeň si môžete vypočuť aj vďaka nášmu partnerovi Motorola Slovensko. O jeho aktuálnych novinkách nájdete viac informácií na stránke motorola.sk.

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.