Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vylepšený Acer Aspire R 14 stihne predvianočný trh

Vylepšený Acer Aspire R 14 stihne predvianočný trh
Zdroj | Acer
Imrich Maťo
Vylepšený Acer Aspire R 14 stihne predvianočný trh
Zdroj | Acer
Zdroj | Acer

Acer už postupne uvádza na trh vylepšenú verziu notebooku Aspire R 14. A tak do konca októbra 2015 by sa R 14-ka v typových označeniach R5-431T/471T mala dostať aj na náš trh. Jej ceny začínajú na úrovni 799 €. Po modeli Aspire R 13 s patentovaným mechanismom Ezel Aero Hinge je to ďalšie konvertibilné zariadenie.

Pozrite si

Acer Aspire S13 S5-371 – kvalitný displej a výborná výdrž batérie

Zdroj | Acer
Pozrite si

IFA 2015 | Vylepšený Acer Aspire R 13 s novými procesormi a USB Type-C

Aspire R 14 má vynovený kartáčovaný kovový povrch, tenšie 360° pánty a duálny moment aretácie, vďaka čomu umožňuje štvoricu režimov použitia. A to klasický režim Notebook, ďalej Displej alebo tablet a tiež Stan, prípadne naplocho, kedy je otvorený v uhle 180°.

Zdroj | Acer

Acer pri R 14-ke dosiahol jej hrúbku 18,5 mm a hmotnosť 1,9 kg. Notebook je vybavený procesormi Intel Core 6. generácie, RAM DDR3L môže byť do 8 GB a vnútorným úložiskom budú SSD disky zatiaľ blžšie nešpecifikovaných kapacít. Pre dosiahnutie vyššej rýchlosti pripojenia je Aspire R 14 vybavený bezdrôtovou technológiou MU-MIMO, ktorá umožňuje trikrát rýchlejší prenos než iné 802.11ac produkty.

Zdroj | Acer

Notebooku Acer Aspire R 14 nechýbajú duálne digitálne mikrofóny s funkciou Acer Purified.Voice, technológia Acer TrueHarmony Plus a Dolby Audio a, pochopiteľne, filter Acer BluelightShield pre účinné zníženie namáhania zraku. Implementovaným systémom je, ako inak, najnovší Windows 10.

 

Zdroj