Vyhrajte pamäť RAM do vášho hráčskeho PC od Kingston Fury

Chcete si užiť vo svojom hráčskom PC poriadnu pamäť RAM? Stačí správne odpovedať na 2 súťažné otázky a môžete vyhrať najnovšie, super výkonné herné pamäte Renegade alebo Beast od Kingston Fury s kapacitou 32 GB.

Pamäťe Kingston FURY Renegade DDR4 SDRAM RGB sú ideálnou voľbou pre hráčov, ktorí si potrpia nielen na špičkový výkon, ale aj na vzhľad svojho stroja, pretože s dynamickým RGB podsvietením dokážu vytvárať farebné efekty. Pamäť umožní zvýšiť snímkovú frekvenciu pri hraní hier, zabezpečiť plynulé streamovanie alebo hladšie editovať videá.

Kingston Fury Renegade DDR4 SDRAM sú certifikované pre Intel XMP (Extreme Memory Profile) a optimalizované pre najnovšie čipové sady Intelu a aj AMD – stačí si v BIOSe vybrať ručne vyladený profil a ste pripravení postaviť sa všetkým herným protivníkom. V ponuke je samozrejme aj verzia bez podsvietenia.

ZDROJ | Kingston

Pamäť Kingston FURY Beast DDR4 SDRAM s maximálnou rýchlosťou až 3733 MHz a latenciou CL15-19 umožňuje výrazné navýšenie výkonu pre hranie hier, strih videa alebo 3D renderovanie. Je tu pre tých, čo hľadajú cenovo výhodný upgrade a zároveň chcú ohromiť ostatných atraktívnymi svetelnými efektmi.

ZDROJ | Kingston

Pamäte Kingston FURY Beast DDR4 SDRAM sú vybavené funkciou automatického PnP pretaktovania, podporujú Intel XMP aj AMD Ryzen. K dispozícii sú tiež sady bez podsvietenia RGB alebo DDR3 pamäte. Viac o značke Kingston Fury nájdete na stránke Kingston.

Vy však teraz máte šancu pamäte od Kingston Fury vyhrať. Máme pre vás až tri ceny, tešíte sa?

1. cena 32 GB KIT (2x 16 GB) Kingston Fury Renegade DDR4 SDRAM RGB

2. cena 32 GB KIT (2x 16 GB) Kingston Fury Beast DDR4 SDRAM RGB

3. cena Darčekový balíček of Kingston Fury

Ako sa zapojiť do súťaže? Stačí správne odpovedať na nasledujúce súťažné otázky a ste v hre. Pozor súťaž končí 10. novembra 2021 o 24.00 hod.  

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

Komentáre k článku