Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhrajte Meizu MX3, stačí vyplniť súťažnú anketu

Vyhrajte Meizu MX3, stačí vyplniť súťažnú anketu
Števo Porubský
Vyhrajte Meizu MX3, stačí vyplniť súťažnú anketu

Pripravili sme pre vás zaujímavú súťažnú anketu TECHBOX. Stačí vyplniť jednoduché otázky a smartfón Meizu MX3 môže byť váš. Meizu aktuálne patrí medzi tie najlepšie čínske značky nielen na domácom trhu, ale aj na svetových trhoch, kde trhá rekordy v predajnosti. Či ste smartfón vyhrali, zistíte o 2 týždne v piatok na našej Facebook fan stránke.

Meizu MX3

Povedali by ste, že z pre nás neznámej značky sa môže stať obrovský hráč na mobilnom trhu? Presne také je Meizu, ktoré sa so svojimi modelmi presadilo nielen na domácom trhu. Čoraz viac sa dostáva aj do sveta a aj k nám. Jeden taký môžete mať aj vy. Meizu MX3 je špičkovo vybavený smartfón s 5,1“ displejom s Full HD rozlíšením a len 2,9 mm rámikom okolo neho. Nad displejom je 2 Mpx webkamera s Full HD videom, zadná kamera má 8 Mpx BSI CMOS čip od Sony s Full HD videom a LED bleskom a nemá problém s 20 fps fotením!

Pozrite si: RECENZIA Meizu MX3: čínsky iPhone s osemjadrom

Meizu MX3

Vo vnútri bije 8-jadrové srdce Samsung Exynos 5 Octa 5410 s taktom 1,6 GHz (4 jadrá) + 1,2 GHz (4 jadrá). K rýchlemu chodu mu pomáha 2 GB pamäť RAM a grafika PowerVR SGX544MP3. Samozrejmosťou je podpora rýchlych dát, GPS, ale aj Wi-Fi modul či Bluetooth 4.0 s NFC čipom. Štýlová novinka na našom trhu pracuje na operačnom systéme Android 4.3 a živí ju 2 400 mAh Li-Ion batéria. Ak Meizu MX3 chcete, stačí vyplniť súťažný formulár nižšie a môžete ho vyhrať. Súťažná anketa trvá do 12.6.2015 – 12:00 hod.

Súťažná ankete je ukončená. Výsledky žrebovania nájdete v samostatnom článku zo žrebovania.

 


Pravidlá súťažnej ankety

 • Organizátorom súťažnej ankety je spoločnosť TECHBOX, s.r.o.
 • Cenou v súťaži je 1x smartfón Meizu MX3, ktorý do súťaže venovala spoločnosť TCCM, s.r.o.
 • Do súťažnej ankety sa môžu zapojiť všetci starší ako 15 rokov, s výnimkou zamestnancov spoločností TECHBOX, s.r.o. a TCCM, s.r.o.
 • Každý účastník sa môže do aktuálnej súťažnej ankety zapojiť iba jedenkrát. Platný a zaradený do žrebovania o hlavnú výhru je vyplnený on-line formulár so správnou odpoveďou na prvú súťažnú otázku. V prípade viacnásobného zapojenia sa do súťažnej ankety rovnakým účastníkom, bude uznaná len prvá odpoveď na súťažnú otázku.
 • Vyplnenie on-line formulára je bezplatné.
 • Súťažná anketa prebieha výhradne na stránke techbox.dennikn.sk.
 • Organizátor súťažnej ankety neručí za správne doručenie súťažných správ s odpoveďou a vyhradzuje si právo v sporných prípadoch rozhodovať s konečnou platnosťou podľa vlastného uváženia.
 • Súťažná anketa začína 29.5.2015 a on-line formulár s odpoveďami musí byť vyplnený najneskôr do 12.6.2015 do 12:00 hod.
 • Žrebovanie sa uskutoční 12.6.2015. Výhercu súťažnej ankety budeme kontaktovať e-mailom a zároveň ho uverejníme na stránke TECHBOX.DennikN.sk a na Facebook fan page stránke TECHBOX.sk.
 • V prípade, ak si do 31.7.2015 výherca osobne neprevezme výhernú cenu, prepadne táto v prospech organizátora súťaže.
 • Cena nie je vymáhateľná súdnou cestou a nie je možné uplatňovať náhradné plnenie.
 • Účasťou v súťaži každý účastník súhlasí s jej pravidlami.
 • Zapojením sa do súťažnej ankety účastník súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov v súlade s ustanovením § 7 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších zmien a doplnení a dáva súhlas na spracúvanie osobných údajov organizátorom za účelom ich využitia na reklamné a propagačné účely organizátora a na uverejnenie mena, priezviska a adresy, prípadne fotografie v zozname výhercov súťažnej anety či na stránke www.facebook.com/TECHBOX.sk.
 • Podľa zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a príslušných novelizácií tohto zákona sú vecné výhry, ktorých hodnota presahuje sumu 350,00 € vrátane DPH, predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona o dani z príjmov v aktuálnom znení. Za zdanenie výhry v súťaži zodpovedá výherca.
 • Organizátor si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie alebo prerušenie Súťažnej ankety alebo jej zrušenie v prípade nízkej účasti, ako aj na zmenu pravidiel Súťažnej ankety. Akúkoľvek zmenu pravidiel Súťažnej ankety alebo jej zrušenie Organizátor oznámi na web stránke TECHBOX.DennikN.sk.

Foto: Meizu