Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhrajte inteligentné hodinky pre deti aj s Easy kartou od Telekomu

Vyhrajte inteligentné hodinky pre deti aj s Easy kartou od Telekomu
Zdroj | TCL
TECHBOX
Vyhrajte inteligentné hodinky pre deti aj s Easy kartou od Telekomu
Zdroj | TCL
Zdroj | TCL

Vďaka Telekomu môžete s vašimi ratolesťami jednoduchšie komunikovať a mať ich lepšie pod dohľadom. Operátor ponúka inteligentné hodinky TCL MOVETIME Family Watch MT40 spolu s Easy kartou nabitou dátami na rok. Zaujímavý balíček teraz môžete vyhrať v našej súťaži.

Bezpečnosť detí je prioritou každého rodiča. Preto by sme mali najradšej naše ratolesti stále pod dohľadom. Žiaľ, takýto luxus si nemôže dovoliť hocikto, preto privítame každú možnosť, ktorá nám s dohľadom nad našimi drobcami pomôže. Pomocnú ruku podáva Telekom balíčkom Easy karty a detských inteligentných hodiniek TCL MOVETIME Family Watch MT40. 

Hodinky sú určené pre deti od 4 rokov. V ponuke sú v modrej a ružovej farbe a majú hmotnosť iba 50 gramov. Vďaka certifikácii odolnosti IP65 vydržia aj ošplechnutie vodou. 1,3-palcový farebný obdĺžnikový displej má rozlíšenie 240 x 240 bodov a vaša ratolesť si do hodiniek môže uložiť 512 MB dát.

Zdroj | TCL

Hodinky majú slot pre nanoSIM kartu a podporujú 4G pripojenie. Komunikovať tiež dokážu cez Bluetooth a Wi-Fi. Ďalej sú vybavené reproduktorom, mikrofónom, VGA kamerou a microUSB konektorom. Vstavaná batéria má kapacitu 600 mAh, čo by malo vystačiť na dva dni používania. Hodinky sú kompatibilné sú s Android 5.0 a vyšším, tiež s iOS od verzie 10. Do smartfónu stačí len stiahnuť aplikáciu a hodinky so smartfónom spárovať.

Zdroj | TCL

Medzi to najpodstatnejšie čo hodinky ponúkajú je SOS funkcia, pre prípad, že sa dieťa ocitne v nebezpečenstve. Pomocou aplikácie dokážete nastaviť bezpečnú zónu, z ktorej keď dieťa vyjde príde na váš smartfón notifikácia. S touto funkciou súvisí históría lokácie, kde si môžete pozrieť kde sa dieťa celý deň pohybovalo. Poloha sa dá sledovať aj v reálnom čase. Je teda jasné, že hodiny sú vybavené GPS modulom.

Zdroj | TCL

Vďaka slotu na nanoSIM kartu sa dá s hodinkami telefonovať, posielať správy a uskutočniť videohovor. SIM karta nesmie byť zamknutá PIN kódom. Ďalšie vítané funkcie hodiniek je meranie aktivity, teda prejdená vzdialenosť, počet krokov za deň alebo počet spálených kalórií. Deti tiež istotne poteší možnosť posielať fotografie, hlasové správy, SMS správy, četovať, nastaviť si budík alebo skontrolovať počasie.

Zdroj | TCL

Telekom k týmto hodinkám ponúka kartu Easy, ktorá má vopred nabitý ročný balík 6 GB dát, teda 500 MB na mesiac, čo pohodlne vystačí na 100 minút videohovoru, ak s dieťaťom komunikujete cez aplikáciu TCL connect. Tá je dostupná pre Android aj iOS, vy pritom cez ňu tiež dokážete ovládať funkcie hodiniek. Cena hodiniek s EASY kartou na rok je 119,00 €, no kartu je možné dobíjať podla potreby kedykoľvek.

Zdroj | TCL

Detské inteligentné hodinky TCL MOVETIME Family Watch MT40 spolu s Easy kartou a dátami na rok od Telekomu môžete teraz aj vyhrať v našej súťaži, ktorá trvá do 8. marca 2020. Stačí správne odpovedať na prvú otázku. Výhercu oznámime 12. marca 2020.

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Pozrite si

Poznáme výhercu inteligentných hodiniek pre deti aj s Easy kartou od Telekomu

 

Zdroj