Vyhrajte inteligentné štýlové hodinky Garmin vívomove HR

Vyberte spolu s nami najlepšie mobilné zariadenia minulého roka a získajte šancu vyhrať jednu z deviatich hodnotných cien. Medzi nimi aj ingeligentné štýlové hodinky Garmin vívomove HR.

Už po jedenásty krát hľadáme v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 nielen najlepšie telefóny, ale aj príslušenstvo v podobe Bluetooth slúchadiel, reproduktorov a inteligentných hodiniek. Novou kategóriou v tomto roku sú taktiež gadgety, kde sú nominované zaujímavé zariadenia z rôznych oblastí. Jedinou podmienkou je možnosť ich prepojenia so smartfónom. V ankete môžete hlasovať na stránke www.mobilroka.sk.

Hlasovať sa určite oplatí, vyhrať môžete až 9 hodnotných cien. Jednou z nich sú aj inteligentné hodinky Garmin vívomove HR. Tie vás potešia kryštalickým dotykovým displejom, na ktorom sa zobrazujú smart funkcie. Príjemným prekvapením sú analógové ručičky ukazujúce presný čas, ktoré sa dynamicky pohnú preč, ak si pozeráte správy, tep a iné informácie.

Pozrite siZNAČKY | Garmin – spoločnosť, ktorá nám ukazuje cestu už vyše štvrťstoročia

Hodinky sú dokonca vodotesné (5ATM), takže sa neboja dažďa a môžete s nimi aj plávať. Nová funkcia odhadu VO2 max vám na základe údajov o srdcovom tepe z Elevate pulzomera na zápästí poskytne presnejší obraz o úrovni vašej kondície. A výdrž? Tá je v prípade používania smart funkcií krásnych 5 dní. Ak sa rozhodnote používať hodinky ako klasiku, vydržia vám až 2 týždne.

Ak sa vám inteligentné hodinky Garmin vívomove HR páčia, hlasujte v ankete Mobil roka 2017 powered by O2 najneskôr do 11.2.2018 a možno vyžrebujeme práve vás, ako nového majiteľa týchto štýloviek.

Zdrojwww.mobilroka.sk

Komentáre k článku