Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhrajte GoPro HERO5 Session od O2!

Vyhrajte GoPro HERO5 Session od O2!
TECHBOX
Vyhrajte GoPro HERO5 Session od O2!

V tradičnej ankete Mobil roka 2018 powered by O2 už po dvanásty raz hľadáme najlepšie smartfóny, príslušenstvo a gadgety uplynulého roka. Za svojho favorita v jednotlivých kategóriách môžete hlasovať na webe www.mobilroka.sk. Hlasovaním v ankete budete zaradení do žrebovania o skvelé ceny.

Pozrite si

Vyhrajte skvelé ceny vďaka ankete Mobil roka 2018 powered by O2

V ankete Mobil roka 2018 powered by O2 môžete vyhrať aj akčnú outdoorovú kameru GoPro HERO5 Session od O2. Túto akčnú kameru si tiež môžete kúpiť u operátora O2 k ľubovoľnému paušálu už za 2 € na začiatok a zvyšok zaplatíte v 24 mesačných splátkach.

Akčnú kameru GoPro HERO5 Session si môžete zobrať so sebou kamkoľvek, kam si len zmyslíte. Na potulky prírodou, na výlet do hôr či na zasnežené svahy. Nezabudnite na ňu, keď sa vyberiete na rybačku, splav rieky alebo oddych pri vode.

GoPro HERO5 Session pri svojich minimalistických rozmeroch 35 x 35 x 35 mm a hmotnosti len 74 g ľahko schováte do batoha či vrecka bundy. Kamera zvládne i ponorenie vo vode do hĺbky 10 metrov a nahrá videá v rozlíšení 4K. Vďaka bohatému príslušenstvu ju môžete pripevniť takmer kamkoľvek.

Vyhraj GoPro HERO5 Session od O2!

Chceš akčnú kameru, ktorú zmestíš do vrecka?Vyhraj GoPro HERO5 Session od O2 :)Hlasuj a hraj v ankete Mobil roka 2018 powered by O2.www.mobilroka.sk

Posted by TECHBOX.sk on Thursday, January 31, 2019

Ak chcete túto akčnú kameru, ktorú do súťaže venoval operátor O2, vyhrať, zahlasujte v ankete Mobil roka 2018 powered by O2 za niektorý z nominovaných produktov v jednotlivých kategoriách. Máte na to čas len do 12. februára 2019.

Zdroj