Vyhraj bezdrôtový zvukový systém BOSE SoundTouch 10

Chceš odštartovať nový rok 2017 s hudbou, ktorú si kedykoľvek vezmeš kamkoľvek so sebou? Žiadny problém. Stačí sa zapojiť do súťaže o bezdrôtový zvukový systém BOSE SoundTouch 10 a mať šťastie v žrebovaní.

Bose SoundTouch 10 06
ZDROJ | Bose

Pozrite siBose prináša vylepšený audio systém Bose SoundTouch 10

Populárny bezdrôtový zvukový systém BOSE SoundTouch 10 má svojho nástupcu v podobe novej, vylepšenej generácie. Môžete ho prepojiť s domácou Wi-Fi sieťou a počúvať hudbu z internetových služieb, ako Spotify, Deezer alebo domáceho NAS úložiska. Prípadne zo smartfónu či tabletu prostredníctvom Bluetooth.

Aplikácia SoundTouch pre ovládanie systému sa neustále vylepšuje. Aktuálny update umožní párovanie dvoch zariadení SoundTouch 10 do stereo módu a jednoduchšie ovládanie služby Spotify. Na budúci rok je dokonca avizované doplnenie ponuky o služby Tidal a Apple Music.

Bose SoundTouch 10 09
ZDROJ | Bose

Hoci je BOSE SoundTouch 10 pomerne malý (21 x 14 x 9 cm), vďaka patentovanému systému WaveGuide dokáže využiť akustický tlak aj v spätnom kmite reproduktora a zvýšiť tak jeho výkon, pričom zároveň vytvára efekt priestorového zvuku.

Bose SoundTouch 10 04
ZDROJ | Bose

BOSE SoundTouch 10 môžete ovládať diaľkovým ovládačom, aplikáciou v smartfóne, vstavanými tlačidlami alebo z vášho počítača. Na šesť predvolených pozícií si môžete naprogramovať internetové rádiá, playlisty, prípadne konkrétny album či skladbu.

Bezdrôtový zvukový systém BOSE SoundTouch 10 môže byť tvoj, ak správne odpovieš prvé tri súťažné otázky a budeš mať šťastie pri záverečnom žrebovaní. Súťaž trvá do 29.12.2016.
(Správne odpovede nájdeš aj na stránke Basys.sk)

basys-bose-logo

SÚŤAŽ UKONČENÁ

VÝHERCU NÁJDETE TU:Poznáme víťaza bezdrôtového zvukového systému BOSE SoundTouch 10

ZdrojBose

Komentáre k článku