Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhrajte úplne nové BMW X1 na víkend od Bavaria TT

Vyhrajte úplne nové BMW X1 na víkend od Bavaria TT
Zdroj | BMW
TECHBOX
Vyhrajte úplne nové BMW X1 na víkend od Bavaria TT
Zdroj | BMW
Zdroj | BMW

Ak chcete zažiť radosť z jazdy, vyhrajte úplne nové BMW X1 od Bavaria TT na celý víkend aj s plnou nádržou. Stačí ak spoznáte výhody servisu bez čakania v Trnave, odpoviete na anketové otázky a ste v hre.

V Trnave si môžete svoje obľúbené BMW vybrať u dealera Bavaria TT. Nájdete ho pri vstupe do Trnavy z diaľnice R1, na Nitrianskej ulici. Verte nám, že nádherné nové dealerstvo BMW neprehliadnete, ak idete do Trnavy zaregistrujete ho po pravej strane. Môžete si pozrieť najnovšie modely BMW vrátane BMW X5 a BMW X6, ale aj elektrické BMW i3. Samozrejme nechýba BMW X1, ktoré môžete aj vyhrať.

Zdroj | BMW

Absolútnou novinkou je BMW radu 1, ktoré si už dnes viete vyskúšať na testovacej jazde. BMW radu 1 je mladé, štýlové a mestské auto, ktoré si vás získa kompaktnými proporciami, plynulou líniou strechy a výraznými, dynamickými líniami sľubujúcimi agilitu a radosť z jazdy na prvý pohľad. Poteší aj moderný interiér s priestorom väčším ako kedykoľvek predtým.

Zdroj | BMW

Ak už svoje BMW máte, môžete si naplno užívať výhody profesionálneho a spoľahlivého servisu BMW. Servis bez čakania, nie je len sloganom, ale v prípade Bavaria TT samozrejmosťou. V Trnave vás vybavia do 48 hodín od prvého zavolania. Nechýba náhradná mobilita, kedy sa v Bavaria TT postarajú, v závislosti od dĺžky a objemu opravy vozidla, o váš odvoz prípadne zápožičku servisného vozidla.

Zdroj | Bavaria TT

Ak prídete do BMW Bavaria TT, príjemne vás prekvapí personál. Aj odovzdávanie auta do servisu môže byť zážitkom, ktorý si vychutnáte pri dobrej kávičke v Isseta bare. Zadarmo dostanete aj 15 bodovú kontrolu, pri ktorej zistíte ako je na tom vaše BMW. Kľudne sa môžete inšpirovať aj štýlovou Lifestyle kolekciou BMW, kde nájdete okrem rôznych BMW doplnkov, oblečenia aj bicykle či vozidlá pre deti.

Zdroj | Bavaria TT

Skúsení odborníci sa o vaše BMW postarajú s požadovanou odbornosťou a najmodernejším vybavením. Výhodou servisu v Bavaria TT nie je len kvalita, ale aj rýchlosť opráv. Nechýba tu totiž ani samostatná karosáreň a lakovňa. K dispozícii je dokonca obrovský sklad pneumatík s viac ako 1 500 kusmi. Dokonca sa môžete rozhodnúť aj pre Pick up servis! Vtedy bude vaše BMW vyzdvihnuté priamo na adrese, ktorú si zvolíte a po servise vám auto privezú späť.

Zdroj | BMW

Ak si chcete užiť nové BMW naplno, vyhrajte ho! Zapojte sa do našej súťaže o úplne nové BMW X1, ktoré je teraz ešte lepšie. Všimnite si modernizovanú výraznú mriežku chladiča a úplne nové adaptívne LED svetlomety. Nové BMW X1 vás zaujme aj svojim výrazným tvarom a každým detailom, rovnako ako jeho výkonná silueta inšpiruje dlhým rázvorom a krátkymi prevismi.

Zdroj | BMW

Vo vnútri BMW X1 vás ohúri priestranný interiér tvorený špičkovými materiálmi, ktorému dominuje veľký 10,25“ dotykový displej. Nechýba však ani obľúbené ovládanie iDrive na stredovej konzole a samozrejmosťou je možnosť ovládať vybrané funkcie hlasom. O bezpečnosť sa stará množstvo asistenčných systémov vrátane adaptívneho tempomatu. Novinkou bude aj plug-in hybidná verzia BMW X1 xDrive25e s čisto elektrickým dojazdom až 57 km.

Ak chcete zažiť radosť z jazdy s BMW X1 na víkend s plnou nádržou, zapojte sa do súťaže a už 28. februára 2020 sa dozviete, či ste vyhrali.

Súťaž ukončená.

Pozrite si

Poznáme výhercu úplne nového BMW X1 na víkend od Bavaria TT

Zdroj