Reklama

Vyhraj unikátne UV-C žiariče Rockubot PRO a Mini S pre tvoj čistý domov

TECHBOX

Teraz máš jedinečnú šancu vyhrať zariadenia pre dezinfekciu tvojej domácnosti pomocou UV-C žiarenia a ultrazvuku, ktoré ťa zbavia až 99,9 % mikroorganizmov. Máme totiž novú súťaž o anti-alergénny robot Rockubot PRO a kompaktný germicídny žiarič Rockubot Mini S.

Ako si zabezpečiť dokonalé zdravé prostredie? Ak nás pravidelne sleduješ, vieš že sme ti v posledných týždňoch predstavili štyri scenáre ako UV-C žiarenie využiť naplno. Rozhodne si prečítaj náš UV-C seriál, ktorý sme pripravili so spoločnosťou UVC Nation, tvojmu partnerovi pre zdravší život. Je jedno či si chceš vyčistiť tvoje nové gadgety, toaletu, kľučky dverí či dokonca posteľ, interiér auta alebo celkovo vzduch doma či vo firme. Na všetko nájdeš vhodné riešenie.

Teraz ti však predstavíme dvojicu zariadení Rockubot PRO a Rockubot Mini S, ktoré môžeš u nás vyhrať. Stačí sa zapojiť do súťaže a zariadenia v hodnote viac ako 200 € môžeš mať už o dva týždne doma.

Vírusy, baktérie, plesne a rôzne mikroorganizmy dokážu prežiť čokoľvek. Ak sa ti dostanú do organizmu, môžu spôsobiť zásadné zdravotné komplikácie. Vírusové ochorenie alebo otrava znejú už na prvé počutie výstražne. Čo je však horšie, ak si dlhodobo v takomto prostredí, môžeš dostať alergie, či astmu, čo sú zdravotné komplikácie na celý život.

Odpoveďou na otázku, ako sa účinne brániť, je germicidné žiarenie. Germicidné sterilizátory majú UV-C výbojku, ktorá produkuje ultrafialové žiarenie s vlnovou dĺžkou 253,7 nm. Bežne sa používa na dezinfekciu operačných miestností, čo je zrejme dostatočný dôkaz o efektivite tohto riešenia. Sterilizovať môžeš vzduch, kvapaliny a všetky druhy povrchov.

Pozrite si

Zdravý spánok? Dezinfikujte si nielen spálňu UV-C žiaričmi

Toto žiarenie je účinné vďaka tomu, že rozkladá bunky DNA, čo vedie k úhynu mikroorganizmov. Sila UV-C je skutočne tak silná, ako to z predošlej vety znie. Preto sa germicidné sterilizátory musia používať bez prítomnosti ľudí. Dobrou správou však je, že UV-C neprejde cez sklo ani neprehliadne materiály. Už látkove závesy ho zastavia.

Zdroj | uvcnation.eu

Spoločnosť UVC Nation ti pomôže udržať tvoje prostredie čisté. Napríklad kompaktný germicídny žiarič Rockubot Mini S ľahko využiješ ako príručný UV-C sterilizátor. Ponúka až 1 200 mAh batériu, ktorá vydrží na plné nabitie 60 minút a nabiješ ju cez USB-C kábel.

Rockubot Mini S stačí zapnúť a ihneď môžeš dezinfikovať tvoje auto, práčku, umývačku riadu alebo rôzne predmety vrátane notebooku či klávesnice. Nemusíš sa obávať zložitého nastavovania, Rockubot Mini S je vybavený automatickým režimom. Stačí ho len zapnúť a „čistiť“. Je na tebe, či budeš dezinfikovať ručne, alebo si zvolíš automatický režim, ktorý dezinfikuje prostrednie, kým tam nie si.

Zdroj | uvcnation.eu

Tento ingelitegentný germicídny žiarič je totiž vybavený bezpečnostným pohybovým senzorom, teda ak sa priblížiš na nebezpečnú vzdialenosť, automaticky sa vypne. Účinnosť dezinfekcie je 99,9 percent, výkonom tento žiarič nahradí mnohé oveľa väčšie modely, jeho maximálna UV-C intenzita je 3000×2 μW/cm2, a vďaka magnetom a magnetickej podložke ho uchytíš v podstate kdekoľvek. Cena zariadenia Rockubot Mini S je 58,80 €.

Zdroj | UVC Nation

A už si počul/a o anti-alergénnom robotickovom pomocníkovi Rockubot PRO?. Ten kombinuje UV-C žiarenie a ultrazvukovú dezinfekciu. To dokáže narušiť populáciu roztočov až do hĺbky 15 centimetrov. Tento anti-alergénny robot stačí položiť na posteľ, zapnúť a sám vydezinfikuje matrace na posteli, z ktorej nespadne. Je totiž vybavený senzormi na orientáciu sa v priestore.

Zdroj | UVC Nation

Tiež dokáže zájsť pod periny. Okrem matraca tak naraz dezinfikuje aj perinu. Rockubot PRO zabíja prachové roztoče, ktorých je v každom matraci približne milión kusov. Taktiež zabraňuje tvorbe a likviduje pleseň, zabíja ploštice, zabíja svrab a je skvelý pomocník pre alergikov či ľudí, ktorí často cestujú.

Pozrite si

Kľúče, peňaženku aj smartfón dokonale vydezinfikujete pomocou UV-C za pár minút

Ak by ste chcel/a dezinfikovať sedačku, nie je problém, ani keď má tvar písmena L. Dezinfekčný robot z gauča nespadne. Rovnako ako rozozná hrany na stole či kuchynskej linke, teda ide o naozaj univerzálneho a skladného pomocníka, ktoré zo sebou môžeš zobrať aj na cesty. Je vybavený dvoma režimami. Automatickým, pre samostatnú dezinfekciu, a manuálnym, kedy ho vezmeš do ruky a môžeš dezinfitkovať zložitejšie predmety.

Zdroj | UVC Nation

Vďaka 5 000 mAh batérii vydrží pracovať celé 3 hodiny alebo poslúži ako powerbanka vybavená aj bezdrôtovým nabíjaním. Nechýba ani Bluetooth reproduktor. Rockubot PRO si môžeš kúpiť za 168 €, alebo jednoducho ho u nás vyhraj.

Ako na to? Stačí ak do 4. mája 2022 odpovieš správne na jedinú súťažnú otázku a si v žrebovaní. Potešíš nás tiež, ak sa zapojíš aj do ankety. A máme pre teba aj dobrú správu. Ak sa ti nechce čakať, vďaka kódu “techbox10” získaš na stránkach e-shopu UVC Nation zľavu 10% na celý nákup. Pozri si stránku pozorne, nájdeš tu množstvo moderných pomocníkov na dezinfekciu.

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Pozrite si

Poznáme výhercu UV-C žiaričov Rockubot PRO a Mini S pre čistý domov

 

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.