Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

VYHRAJTE tankovaciu kartu so sumou 100 € vďaka unikátnej novinke NEXT

VYHRAJTE tankovaciu kartu so sumou 100 € vďaka unikátnej novinke NEXT
TECHBOX
VYHRAJTE tankovaciu kartu so sumou 100 € vďaka unikátnej novinke NEXT

Vieme, ako môžete získať vaše vysnívané auto. Navyše si môžete užiť poriadny výlet zadarmo. Vyhrať totiž môžete darčekovú tankovaciu kartu nabitú sumou 100 €. Idete do toho?

Ak ste rozmýšľali nad novým autom, mohla vás odradiť kúpna cena. Nové autá sú dnes mimoriadne bezpečné, plné moderných technológií, no ich kúpu v hotovosti si nemôže dovoliť každý, pravdupovediac mnohí z nás. S novým financovaním NEXT si však môžete dovoliť aj auto, o ktorom ste snívali, kľudne s lepšou motorizáciou a bohatou výbavou. Stačia vám naň minimálne mesačné splátky.

Vďaka novému financovaniu NEXT od VWFS presne viete, koľko za auto zaplatíte. Výšku mesačnej splátky budete poznať hneď na začiatku. Splátka pritom nie je veľmi vysoká, pretože najväčšia časť ceny auta zostáva ku koncu financovania. Aj to, aká bude veľká posledná splátka viete hneď na začiatku, nečakajte tak žiadne prekvapenia, ktoré by mohli konečnú cenu auta navýšiť.

https://youtu.be/J4Y_pp9ijAg

Ak si vyberiete vaše vytúžené auto, môžete si vďaka NEXT nastaviť mesačnú splátku, ktorú ste ochotní splácať. Dokonca si môžete určiť dĺžku splácania úveru, ktorá môže byť v rozmedzí 2 až 5 rokov. Po zaplatení akontácie platíte len sumu napríklad 300 € mesačne. Pred koncom zmluvy sa potom môžete rozhodnúť, či si auto odkúpite za poslednú splátku, alebo ho vrátite či si vezmete nové auto opäť s nízkymi splátkami VWFS NEXT.

NEXT od VWFS využíva výhodný princíp financovania s poslednou navýšenou splátkou. Navyše v splátkach je zahrnuté nielen povinné zmluvné a havarijné poistenie, ale aj poistenie finančnej straty GAP, vďaka ktorému budete mať v prípade totálnej škody alebo odcudzenia vozidla uhradený celý rozdiel medzi kúpnou cenou a aktuálnou hodnotou vozidla.

Zdroj | vwfs

VWFS NEXT je pritom výhodný aj pre firmy. Operatívny lízing štandardne nepočíta s možnosťou odkúpenia vozidla na konci, pričom v prípade financovania cez VWFS NEXT viete presnú cenu za poslednú splátku, t.j. odkúpenie vozidla už pri podpise zmluvy.

VWFS NEXT je tak vhodný aj ak s firmou začínate, pretože neplatíte vysokú splátku a na konci sa môžete rozhodnúť, či vám auto ešte vo firme poslúži alebo potrebujete iné nové. Ak si ho chcete nechať, tak ho jednoducho vyplatíte alebo poslednú navýšenú splátku prefinancujete cez ďalší z finančných produktov od VWFS.

Pozrite si

Vieme, ako získate nové auto za minimálnu mesačnú splátku

Zdroj | Shutterstock/vwfs

Aby ste si výhodnosť financovania NEXT od VWFS vedeli bližšie predstaviť, tak vedzte, že jedno z najpredávanejších áut na Slovensku, moderná ŠKODA Octavia Active 1,5 TSI, stojí vďaka NEXT od 279,87 €/mesačne aj s komplexným poistením.

A keď už si nové auto kúpite, určite by vás potešila tankovacia karta od VWFS s nabitou sumou 100 €, ktorú môžete práve teraz vyhrať. Stačí ak správne odpoviete na súťažnú otázku a vyplníte anketu, ktorá pomôže ešte viac zlepšiť služby financovania VWFS. Poďte do toho, hráme len do 25. októbra 2020.

SÚŤAŽ UKONČENÁ. 

Pozrite si

Poznáme výhercu tankovacej karty so sumou 100 € vďaka unikátnej novinke NEXT