Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhraj nový Suzuki Swift na týždeň s plnou nádržou!

Vyhraj nový Suzuki Swift na týždeň s plnou nádržou!
Zdroj | Suzuki
TECHBOX
Vyhraj nový Suzuki Swift na týždeň s plnou nádržou!
Zdroj | Suzuki
Zdroj | Suzuki

Máš rád výzvy, skúšaš nové veci, hľadáš neprebádané miesta? A čo takto sadnúť si za volant nového Suzuki Swift a zájsť s ním tam, kam ťa nohy nedonesú? Nie je nič ľahšie. Zapoj sa do našej súťaže a vyhraj nový Suzuki Swift na týždeň aj s plnou nádržou.

Zdroj | Suzuki

Nový Suzuki Swift nadväzuje na klasické DNA oboch predošlých generácií. Šikovne spája neprehliadnuteľný dizajn karosérie pôsobiacej atletickým dojmom, extrémne nízku hmotnosť a pokročilé bezpečnostné technológie. Modernizovaná platforma, zavesenie kolies, hybridná technológia, podporujúca nízke hodnoty spotreby paliva a jednoduchosť ovládania posúvajú pocit svižnosti na novú úroveň a z nového Suzuki Swift robia auto, ktoré nie je určené len do mesta.

Zdroj | Suzuki

Dynamika Swiftu nechýba ani v interiéri. Vo vnútri sú zaujímavo použité prvky s povrchom bielej perlete a matným chrómom. Stredová konzola je naklonená o päť stupňov smerom k vodičovi, volant má výrazne športový dizajn a všetko to podčiarkujú atraktívne trojrozmerné prístroje či 7-palcový dotykový displej. Nový Swift ako prvý model Suzuki využíva rozpoznávací systém s kamerou a laserom, umožňujúci používanie funkcií automatického núdzového brzdenia, kontrolu jazdy v pruhoch, rozpoznanie únavy vodiča či asistenta diaľkových svetiel. Navyše pribudol aj adaptívny tempomat.

Zdroj | Suzuki

Zažiť to všetko s novým Suzuki Swift môžeš aj ty v týždni od 23.4.2018 do 30.4.2018. Stačí, ak správne odpovieš na dve jednoduché otázky a pridáš svoj názor, na aké miesta by si sa so Swiftom vybral. Správne odpovede nájdeš aj na stránke Suzuki. Tak naštartuj a objav nové horizonty.

Zdroj | Suzuki

Súťaž je ukončená.

Pozrite si

Poznáme výhercu Suzuki Swift na týždeň s plnou nádržou

 

Zdroj