Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhraj štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips UpBeat

Vyhraj štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips UpBeat
TECHBOX
Vyhraj štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips UpBeat

Teraz máš jedinečnú šancu získať štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Philips UpBeat, s ktorými zažiješ dokonalú slobodu. Tešiť sa pritom môžeš až na 100 hodín prehrávania hudby!

Nové slúchadlá Philips UpBeat do uší sú určené pre všetkých, ktorí sa chcú odstrihnúť od káblov. Vďaka Bluetooth ich prepojíš so svojím smartfónom či iným zdrojom hudby a užívaš si naplno svoje obľúbené skladby vďaka 6 mm neodýmiovým akustickým budičom. Precítiš tak skvelý zvuk a úderné basy. Oválna akustická trubica slúchadiel pritom maximalizuje pasívnu izoláciu hluku.

Samozrejmosťou je zabudovaný mikrofón, môžeš tak so slúchadlami aj telefonovať. Dokonca môžeš zabudnúť na ozveny, funkcia akustického potlačenia ozveny ti zabezepečí čistý zvuk, tak ako ho chceš počuť.

Výhodou je, že vďaka inteligentnému párovaniu si slúchadlá zapamätajú posledné spárované zariadenie, takže ich len zapneš a využívaš naplno. V ušiach ti sedia dobre vďaka pohodlnému a ľahkému dizajnu s mäkkými pogumovanými krídlami.

Priamo na slúchadlách Philips UpBeat môžeš prepínať skladby či prijať alebo odmietnuť hovor, slúži na to jediné multifunkčné tlačidlo. To najlepšie je, že svoje skladby si môžeš užívať až 100 hodín, totiž vyšší model Philips UpBeat SHB2515 sa dodáva s prenosným nabíjacím puzdrom s kapacitou batérie až 3 350 mAh. V ňom si slúchadlá kedykoľvek nabiješ, dokonca si z puzdra môžeš nabiť aj svoj smartfón.

Cenovo dostupnejší model Philips UpBeat SHB2505 ti ponúkne celkovo 20 hodín prehrávania hudby. Môžeš si vybrať, či chceš slúchadlá v bielej alebo čiernej verzii. U nás ich však môžeš aj vyhrať, zapoj sa do súťaže a správne odpovedz na 2 súťažné otázky. Už 21.novembra 2019 sa dozvieš, či si vyhral.

Zdroj | Philips

SÚŤAŽ UKONČENÁ!


Výhercu slúchadiel Philips UpBeat zverejníme 21. 11. 2019. Zapojiť sa však môžete do našej najnovšej súťaže o unikátny vysávač Electrolux Pure Q9. Pretože v čistom sa žije lepšie.

Zdroj