Reklama

Vyhraj stojan do auta STURDO s NFC čipom a navigáciou Sygic!

Zdroj | Sturdo
TECHBOX
Zdroj | Sturdo
Zdroj | Sturdo

Ak jazdíš autom určite riešiš dilemu, aký stojan či držiak na smartfón do auta si vybrať. Stojan STURDO môže byť tým pravým, ponúka totiž aj obľúbenú navigáciu Sygic. Navyše ho teraz môžeš vyhrať v našej súťaži.

Stojany do auta STURDO sa vyznačujú mnohými skvelými vlastnosťami, ktorými si ťa získajú. Pri vkladaní a vyberaní mobilného telefónu môžeš každý z nich ľahko ovládať jednou rukou. Stojany STURDO pritom majú pevné a stabilné vyhotovenie, takže sa nemusíš obávať, že by telefón z jeho čeľustí alebo magnetického uchytenia počas jazdy vypadol.

Zdroj | Sturdo

Široká variabilita upevnenia stojanov do auta na mobilné telefóny značky STURDO ti umožní vybrať si podľa vlastných preferencií. Či uprednostníš upevnenie na čelné sklo alebo prístrojovú dosku, prípadne vetraciu mriežku je len na tebe. Spoľahnúť sa môžeš aj na silné upevnenie, ktoré udrží stojany STURDO na svojom mieste za každých jazdných okolností.

Výnimkou zo spomenutých vlastností nie je ani stojan STURDO s NFC čipom pre OS Android. Jeho exkluzivitou je integrovanie NFC čipu priamo do stojana. Ten ti pri každom vložení odblokovaného smartfónu so zapnutým NFC do stojana zabezpečí spustenie navigačnej aplikácie Sygic. Licenčný kód k navigácii je pritom súčasťou predajného balenia! Stačí si len stiahnuť príslušnú aplikáciu Sygic z obchodu Play.

Tento unikátny stojan do auta STURDO s NFC čipom pre OS Android môžeš teraz vyhrať v našej súťaži. Preto neváhaj a využi túto jedinečnú príležitosť. Stačí, ak správne odpovieš na dve jednoduché otázky.

Neváhaj pritom vyjadriť aj svoj názor v pripravených anketových otázkach. Možno práve na teba sa usmeje šťastie v záverečnom žrebovaní. Správne odpovede hľadaj na stránke STURDO.

Súťaž ukončená.

Pozrite si

Poznáme výhercu stojana do auta STURDO s NFC čipom a navigáciou Sygic!

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.