VYHRAJ Samsung Galaxy Buds Live vďaka naj kresbe šéfredaktora

Aj nová séria smartfónov Samsung Galaxy Note má vo svojom tele ukryté unikátne pero S Pen. S ním dokážete doslova zázraky a v redakcii sme sa o jeden pokúsili. Skicovali sme nášho šéfredaktora printového magazínu TECHBOX – Romana Calíka s najnovším Samsung Galaxy Note20. Kto z redakcie ho naskicoval najlepšie? Vyberte najlepšiu kresbu a vyhrajte Bluetooth slúchadlá Samsung Galaxy Buds Live.

Samsung Galaxy Note20 si môžete dopriať v dvoch verziách. Dostupnejší model Note20 zaujme plochým 6,7-palcovým displejom a vynikajúcou cenou 949 eur. V tele samozrejme ukrýva unikátne pero S Pen, vďaka ktorému môžete smartfón používať ako pracovný nástroj, ale aj zariadenie pre tvorbu umeleckých diel. Vďaka peru S Pen dokážete kresliť, písať do fotografií, ale aj diaľkovo smartfón ovládať.

S perom S Pen dokážete písať ako na bežný papier, dokonca počujete špecifický zvuk písania. Softvér pritom dokáže váš rukou písaný text previesť do elektronickej podoby a verte nám, ide mu to veľmi dobre, aj sa vie naučiť váš štýl písania. Väčší a vybavenejší Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G okrem pera S Pen ponúkne až 6,9-palcový zakrivený displej, môžete sa tešiť aj na podporu 5G sietí či veľkú 4 500 mAh batériu.

Pozrite siSamsung Galaxy Note20 Ultra 5G – keď už nemáš kam ísť

Obrovskou výhodou noviniek sú aj fotoaparáty. Vybavenejší Note20 Ultra 5G má hlavný fotoaparát s rozlíšením až 108 Mpx, vďaka čomu si môžete robiť výrezy aj z už hotových fotografií, kvalita bude stále špičková. Tešiť sa môžete aj na 8K videá, či 50-násobný hybridný zoom. To všetko vďaka trojici fotoaparátov v zadnej strane. Novinku pritom kúpite v dvoch farebných verziách Mystic Bronze a Mystic Black za cenu 1 349 eur.

My sme sa v redakcii pokúsili na Note20 nakresliť nášho šéfredaktora. Vďaka peru S Pen to bola veľká zábava a vy môžete rozhodnúť, ktorému redaktorovi to išlo najlepšie.

Hlasovať za najlepšiu SKICU šéfredaktora môžete do 21.10.2020. Jedného z vás vyžrebujeme a potešíme ho krásnou cenou, Bluetooth slúchadlami Samsung Galaxy Buds Live.

Pozrite siSamsung Galaxy Buds Live – fazuľky, ktoré hrajú nad očakávania

Hlasujte za najlepšiu z nasledujúcich SKÍC šéfredaktora Romana Calíka vytvorených na Samsung Galaxy Note20:

SKICA 01 od Michala B.

SKICA 02 od Stana

SKICA 03 od Lukáša

SKICA 04 od Michala K.

SKICA 05 od Mariana

Súťaž ukončená. Výsledky zverejníme po 26.10.2020. Sledujte nás.

 

Komentáre k článku