Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhraj Bose SoundLink Revolve - malý reproduktor s ohromným výkonom

Vyhraj Bose SoundLink Revolve - malý reproduktor s ohromným výkonom
Zdroj | Bose
TECHBOX
Vyhraj Bose SoundLink Revolve - malý reproduktor s ohromným výkonom
Zdroj | Bose
Zdroj | Bose

Teraz môžeš vyhrať unikátny bezdrôtový reproduktor so zvukom, ktorý ťa posadí. Stačí, ak sa zapojíš do našej najnovšej súťaže o Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Revolve.

Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Revolve ťa zaujme na prvý pohľad. Malé rozmery, kužeľovitý tvar a špičkové materiály vrátane kovu s precíznym spracovaním si jednoducho zamiluješ. Reproduktor dokonca ponúka stupeň krytia IPX4, takže mu neuškodí ani dážď, je predsa vodeodolný.

Bose SoundLink Revolve si môžeš k svojmu smartfónu pripojiť vďaka technológii Bluetooth. Nechýva však ani 3,5 mm audio konektor či možnosť ovládania reproduktora pomocou aplikácie. Na párovanie pritom môžeš použiť aj technológiu NFC.

Zvuk z malého reproduktora Bose SoundLink Revolve ťa doslova ohromí. Novinka totiž produkuje verný zvuk s 360° vyžarovaním. Ak reproduktor umiestniš do stredu miestnosti, jednoducho ho budeš všade počuť dobre. Špičková kvalita zvuku navyše ponúka aj hlboké basy a poteší ťa i možnosť prepojiť dva reproduktory navzájom.

Zdroj | Bose

Samozrejmosťou je aj vstavaná batéria, kde sa môžeš tešiť na výdrž až 12 hodín. Ak chceš Bluetooth reproduktor Bose SoundLink Revolve v hodnote 230 € vyhrať, stačí sa zapojiť do súťaže (správne odpovede hľadaj na Facebook stránke Bose).

Súťaž Ukončená.
Meno výhercu uverejníme 19.7.2017 na stránke TECHBOX.sk

 

Zdroj