Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhraj jedinečný 2v1 tablet Lenovo Yoga Book!

Vyhraj jedinečný 2v1 tablet  Lenovo Yoga Book!
TECHBOX
Vyhraj jedinečný 2v1 tablet  Lenovo Yoga Book!

Písať rukou na papier má svoje prirodzené čaro, ale aj nevýhody. Teraz je tu však tablet, na ktorý môžeš písať text či kresliť skicu a okamžite ich mať v digitálnej podobe. Navyše ho môžeš vyhrať v našej súťaži.

Zdroj | Lenovo

Lenovo Yoga Book je tenký, ľahký a štýlový tablet 2v1, s ktorým si užiješ nielen multimédiá, ale naučíš sa kreatívne tvoriť, či pohodlne písať dlhé texty. Na Yoga Book si obľúbiš písanie atramentom na papier pomocou stylusu Real Pen, rozpoznávajúceho 2 048 úrovní tlaku, pretože tvoje poznámky sa automaticky digitalizujú. Rovnako s ním môžeš aj kresliť ako skutočný profík. Yoga Book má skrytú dotykovú klávesnicu Halo s vibračnou odozvou, ktorá sa zobrazí, iba keď ju potrebuješ pri písaní.

Zdroj | Lenovo

Lenovo Yoga Book je v otvorenej polohe tenký iba 4,55 mm. Vďaka špeciálnemu hodinkovému pántu, ktorým ho otvoríš až do 360°, ho môžeš používať v 4 režimoch. Pritom výdrž batérie do 12 hodín na jedno nabitie ti umožní pracovať kedykoľvek a kdekoľvek. V prispôsobenom systéme Android, alebo v systéme Windows, využiješ aj prácu s viacerými aplikáciami naraz. Ak chceš vyhrať Lenovo Yoga Book, zapoj sa do súťaže (správne odpovede hľadaj na stránke www.lenovo.sk).

Zdroj | Lenovo

Súťaž ukončená.

Pozrite si

Poznáme výhercu jedinečného 2v1 tabletu Lenovo Yoga Book!


 

Zdroj