Vyhraj AwoX SmartLIGHT Ambiance Sphere a Cube!

S prvým tohtoročným vydaním časopisu TECHBOX sme pripravili novú súťaž o štýlové a praktické svietidlá od francúzskeho výrobcu inteligentných a hybridných LED žiaroviek a svietidiel pre moderné SMART domácnosti, firmy AwoX.

AwoX SmartLIGHT Ambiance Sphere
AwoX SmartLIGHT Ambiance SphereZDROJ | AwoX

AwoX SmartLIGHT Ambiance Sphere a Ambiance Cube sú moderné dekoratívne exteriérové LED svietidlá, ktoré môžeš pohodlne ovládať resp. načasovať bezdrôtovo pomocou svojho smartfónu alebo tabletu s aplikáciou SmartControl. Môžeš ich dokonca ovládať aj pomocou inteligentného ovládača SmartPEBBLE.

AwoX SmartLIGHT Ambiance Cube
AwoX SmartLIGHT Ambiance CubeZDROJ | AwoX

Zmena farby na jednu zo 16 miliónov farebných kombinácií nebola nikdy tak jednoduchá. Vodotesné prevedenie so špecifikáciou IP67 ti navyše umožní používať svetlo aj na hladine bazéna, má totiž aj vstavanú batériu.

AwoX SmartLIGHT Ambiance Sphere
AwoX SmartLIGHT Ambiance SphereZDROJ | AwoX

Výhodou je aj nosnosť 120 kg, vďaka čomu môžeš svetlo použiť aj ako stoličku či stolík. Novinky v celkovej hodnote 259,98 € (cena za jeden výrobok je 129,99 €) teraz môžeš aj vyhrať. Stačí sa zapojiť do súťaže (správne odpovede hľadaj na stránke www.bronso.sk/awox).

AwoX SmartLIGHT Ambiance Cube
AwoX SmartLIGHT Ambiance CubeZDROJ | AwoX

Ponáhľaj sa! Súťaž končí 5. marca 2017.

logo_AWOX

Súťaž ukončená! Z tisícok odpovedí sme vytriedili tie správne, vyhodili duplicity a z nich cez generátor náhodných čísiel vyžrebovali jedného z vás, kto správne odpovedal na otázky:

1. Koľko inteligentných svietidiel a žiaroviek AwoX SmartLIGHT a SmartLED je možné ovládať súčasne, pomocou aplikácie SmartControl?
8

2. Aká veľká je paleta farieb, ktorými môžu svietiť výrobky AwoX SmartLIGHT?
16 miliónov farieb

3. Aká je kapacita vstavaného akumulátora v svietidlách AwoX SmartLIGHT Ambiance?
8 hodín

Šťastie sa usmialo na Máriu Ziburovú z Ochtiny, ktorá vyhráva AwoX SmartLIGHT Ambiance Sphere a SmartLIGHT AmbianceCube. Gratulujeme!

Komentáre k článku