Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyberte si pod stromček fitness náramok do 50 €

Vyberte si pod stromček fitness náramok do 50 €
Zdroj | Pixabay
Richard Pliešovský
Vyberte si pod stromček fitness náramok do 50 €
Zdroj | Pixabay
Zdroj | Pixabay

Opäť sa nám zvianočnieva. Ku každoročnej dileme vybrať vhodný darček pre každého blízkeho sa tento rok pridružila nečakaná komplikácia. Tovaru je menej ako sme boli zvyknutí, viazne doprava, výroba nestíha, stúpajú ceny energií. Dokonca ani pandémia nekončí. Je teda najvyšší čas vybrať a objednať tovar. V decembri môže byť veľa položiek vypredaných.

V seriáli Vianoce 2021 nebudeme sledovať aktuálne zľavy, na tie máme dnes už dva samostatné seriály – ZĽAVY a TECH DEALS. V oboch vždy nájdete tipy na tie najlepšie aktuálne zľavy. Odporúčame preto sledovať aj tie.

Zdroj | Xiaomi

Fitness náramky začali svoju kariéru ako lacnejší príbuzný inteligentných hodiniek. Dôvod bol prozaický, vtedajšie inteligentné hodinky boli príliš veľké na to, aby sa dali využívať na šport. Časom sa tieto drobné zariadenia začali približovať svojim funkciami drahším náprotivkom, dlhšia výdrž na jedno nabite im však ostala zachovaná.

Dnes už málokoho prekvapí, že nové modely vedia merať úroveň spánku, SpO2, EKG a dá sa s nimi bezkontaktne platiť. Samozrejme, túto top výbavu nájdete najmä v drahších modeloch. Do vianočného výberu sme pre vás vybrali ponuku, kde ani jeden z náramkov nepresiahne sumu 50 eur.

Zdroj | Fitbit

Beurer BEU-AS87

Zdroj | Beurer

Beurer AS 87 zaujme elegantným čiernym prevedením s vodotesnosťou do 30 metrov (3 ATM). Umožní vám sledovať počet krokov, vzdialenosť, spotrebu kalórií a kvalitu spánku. Zaujímavá je funkcia Selfie, pomocou ktorej je môžete ovládať fotoaparát na smartfóne. Výdrž batérie je zhruba 15 dní.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Carneo Fit Essential

Cenovo výhodný fitness náramok ponúka meranie tepu srdca, krvného tlaku, spálených kalórií, monitoring spánku a počet prejdených krokov. Náramok dokáže vyhodnocovať tepovú frekvenciu pri cvičení, aby ste podľa toho upravili váš výkon a tým nepretržite a efektívne spaľovali tuk. Carneo Fit Essential je odolný voči vode (IP67), výdrž na jedno nabitie je zhruba 6 dní.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Lenovo WD06

Zdroj | Lenovo

Lenovo ponúka základné funkcie, ako je meranie tepovej frekvencie, počet prejdených krokov, spálených kalórií a monitorovanie spánku. Umožňuje tiež sledovanie vybraných športov ako napríklad beh, cyklistika či plávanie. Samozrejmosťou je odolnosť voči vode a prachu (IP67). Výdrž na jedno nabitie je 5 až 7 dní.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Honor Band 6

Zdroj | Huawei

Honor Band 6 má 1,47“ AMOLED farebný displej s rozlíšením 194 x 368 px s jemnosťou 282 ppi. Podporuje 10 cvičebných režimov, automaticky rozpozná šesť rôznych cvičení. Ak si zabudnete zapnúť sledovanie, pripomenie vám to. Ponúka možnosť merania SpO2, technológia TruSeen 4.0 monitoruje srdcovú frekvenciu, nechýba funkcia merania stresu a monitoring spánku.

Pozrite si

Honor Band 6 a jeho 5 P

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Huawei Band 6

Zdroj | Huawei

Podobne ako Honor 6 Band, aj tento model má 1,47″ AMOLED displej. Podporuje však až 96 režimov. Vie vám odmerať hladinu kyslíka v krvi (SpO2), čo je kvôli covidu oceňovaná a mimoriadne praktická funkcia. Nechýba sledovanie srdcového rytmu, monitoring zdravia srdca, spánku (vrátane rizika spánkového apnoe) a tlaku.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Samsung Galaxy Fit2

Zdroj | Samsung

Overená značka neponúka len skvelé smarthodinky. Samsung Galaxy Fit2 má 1,1″ AMOLED displej a ponúka dlhú výdrž na jedno nabitie (15 až 21 dní). Dokáže sledovať vaše spálené kalórie, srdcový rytmus, prejdenú vzdialenosť a kvalitu spánku. Fitness náramok dokáže automaticky detegovať až 5 rôznych druhov športových aktivít. Galaxy Fit2 je vodotesný a prachuvzdorný (IP68).

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

Xiaomi Mi Band 6

Zdroj | Xiaomi

Ani náš posledný tip nie je chudobný na funkcie. AMOLED displej má 1,56″ a rozlíšenie 152 x 486 px. Ponúka na výber až 60 ciferníkov. Mi Smart Band 6 má senzor PPG, senzor srdcového tepu a snímač SpO2. Nájdete tu 30 fitness režimov, vrátane 6 automatických (chôdza, beh, eliptický beh, bežecký pás, cyklistika a veslovanie). Ďalej je tu monitoring spánku, monitoring stresu a menštruačný kalendár. Výdrž batérie je 14 dní.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.