Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Volodymyr Zelenskyj čoskoro na Netflixe aj na Markíze

Volodymyr Zelenskyj čoskoro na Netflixe aj na Markíze
Zdroj | Netflix Junkie
Michal Spiegel
Volodymyr Zelenskyj čoskoro na Netflixe aj na Markíze
Zdroj | Netflix Junkie
Zdroj | Netflix Junkie

Predtým než sa stal prezidentom hral prezidenta v populárnom seriáli Služobník ľudu. Tento seriál si už čoskoro budete môcť pozrieť na Netflixe, ale aj na Markíze.

Iba máloktorý prezident sa za pár dní stal takým známym ako ten ukrajinský. Volodymyr Zelenskyj svojou odvahou ukázal nevídané hrdinstvo a stal sa tvárou ukrajinského odporu voči agresii. Niet preto prekvapením, že prudko vzrástol záujem o jeho osobnosť. Predtým než sa stal skutočným prezidentom, si zahral fiktívneho v seriáli Služobník ľudu.

Seriál bol pred pár rokmi dostupný aj na streamovacej službe Netflix. Tentokrát sa vracia na jeho obrazovky. Príbeh sleduje učiteľa, ktorý sa stane slávny po tom, čo ho natočia ako kritizuje vládu. Video sa stane virálnym a pomôže mu stať sa ukrajinským prezidentom.

Pozrite si

Neverte všetkému, čo vidíte na internete. Aj Zelenskyj sa stal obeťou deepfake

V súčasnosti si môžete na Netflixe pozrieť prvú sériu tohto vydareného satirického seriálu s anglickými titulkami a ruským dabingom. Seriál sa stal slávny a v súčasnosti práva na jeho vysielanie kupujú viaceré televízne spoločnosti. Práva na vysielanie dokonca kúpila aj slovenská televízia Markíza.

Sme radi, že budeme môcť tento seriál ponúknuť našim divákom. Máme zakúpené vysielacie práva pre TV aj SVOD (streamovacie práva), aktuálne pripravujeme jeho uvedenie na Voyo so slovenskými titulkami. O presnom termíne štartu budeme včas informovať,“ potvrdil pre Živé.sk PR manažér Markízy Lukáš Kočišek.

Zdroj