Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vladimír Palečka - Každý zanechávame digitálne stopy na internete | TECHTALKS

Vladimír Palečka - Každý zanechávame digitálne stopy na internete  | TECHTALKS
TECHBOX
Vladimír Palečka - Každý zanechávame digitálne stopy na internete  | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s veľmi zaujímavým hosťom, Vladimírom Palečkom z Aliter Technologies, ktorý sa venuje téme cybersecurity.

Vladimír Palečka pôsobí v známej slovenskej spoločnosti Aliter Technologies ako produktový manažér pre strategické projekty a cybersecurity. Rozprávali sme sa spolu na tému bezpečnosť na internete. Čo je vhodné a čo nie je vhodné o sebe publikovať.

Aké hrozia riziká únikov dát. Prečo by sme sa mali zamyslieť nad tým, čo o sebe povieme do sveta, z ktorého to už nikdy nezmažeme? Ako si ochrániť vstupnú bránu do sveta internetu?

Nedávajte na internet veci, ktoré nepoviete ani svojim kamarátom. Heslá, dôverné informácie, čokoľvek, čo si chcete nechať len pre seba si ustrážte. Čo sa raz objaví na internete, už bude veľmi zložité vymazať.  Pozrite si náš nový diel TECHTALKS s moderátorom Michalom Krajčírom a hosťom Vladimírom Palečkom.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Vladimírom Palečkom zo spoločnosti Aliter Technologies nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.