Vizio prináša nové soundbary. Top model Elevate má až 18 meničov!

ZDROJ | Vizio

Vizio na CES 2020 predstavil popri novej generácii televízorov aj rebrandovanú sériu zvukových systémov, novú V-sériu a špičkový model, ktorý je pripravený pre najnovšie TV s OLED displejom.

Top model nesie označenie Elevate, je to 10-kanálový zvukový systém 5.1.4, ktorý má spolu 18 meničov. Soundbar dopĺňa bezdrôtový 8-palcový subwoofer a dva satelitné reproduktory, ktoré zvyšujú zvukový výstup až do 107 dB.

ZDROJ | Vizio

Zaujímavú funkciu dostali pravé a ľavé reproduktory, ktoré sa pri aktivovaní Dolby Atmos a DTS: X natočia smerom hore a zvýraznia tak priestorový efekt. Pri prehrávaní v iných režimoch smerujú dopredu.

Elevate podporuje Bluetooth 5.0 a Chromecast, je široký 1,22 metra, telo má z eloxovaného hliníka. Ako sme spomínali, soundbar je pripravený na integráciu s ohláseným OLED TV od Vizio.

Pozrite siVizio vylepšili celé portfólio televízorov, potešili novou generáciou SmartCast

Ďalšie soundbary sú označované podľa veľkosti a konfigurácie reproduktorov ako M-Series a V-Series. Majú prepracovaný dizajn, ktorý by nemal byť magnetom na odtlačky prstov a priťahovať prach.

ZDROJ | Vizio

Firma vylepšila soundbary v oblasti navigácie diaľkového ovládania, vstupov a výstupov, M-Series dostali podporu HDMI 2.1 a eARC. Systémy získali automatickú detekciu signálu a prepínanie z analógového vstupu na Bluetooth 5.0. Niektoré modely budú mať podsvietené diaľkové ovládače.

Soundbary M-Series 5.1 a 5.1.2 prinášajú Dolby Atmos a DTS: X, mali by sa pohybovať v strednej cenovej hladine. Kto režimy Dolby Atmos alebo DTS: X nevyužije, bude mu zrejme vyhovovať nižšia trieda, Vizio M-Series. Tá má namiesto Dolby Atmos a DTS: X technológiu DTS Virtual: X, ktorá poskytne priestorový zvuk, aj keď nie originálny surround.

Mnohým používateľom postačí All-in-One M-Series.ZDROJ | Vizio

Úplne novým produktom je soundbar All-in-One M-Series, ktorý vylepší zvuk domáceho kina bez toho, aby zaberal priestor navyše. Má zabudované duálne subwoofery, technológia DTS Virtual: X prináša priestorové efekty.

Pozrite siOLED telku má už aj Vizio, najväčší LCD model má 85″

Soundbary V-Series sa o priazeň poslucháčov uchádzajú s dvomi verziami: 2.1 prináša stereo zvuk s bezdrôtovým subwooferom a model 5.1, kde nájdeme stredový reproduktor, subwoofer a dva satelitné reproduktory.

Vizio zatiaľ neoznámil ceny, ani dátumy uvedenia na trh nových soundbarov.

ZdrojVizio

Komentáre k článku