Víkendová zľava na Samsung Galaxy S7/S7 edge sa vracia, nepremeškajte ju!

Čo by ste povedali na nový mobilný telefón, zišiel by sa vám? Najmä, ak je to špičkový Samsung Galaxy S7 alebo Samsung Galaxy S7 edge. Teraz si ich môžete kúpiť so zľavou 100 €. Avšak nezaváhajte, zľava platí len do 22. 10. 2017.

Hoci Samsung Galaxy S7/S7 edge sú vlajkové lode Samsungu z predošlého roka, ani čas im však nič neuberá na atraktivite. Svojím výkonným hardvérom a spoľahlivosťou stále držia krok s najvybavenejšími smartfónmi na trhu.

Dizajnová vyzretosť ich tela zo skla a kovu im dáva nadčasovosť, takže pri ich používaní zaujmete okolie, kdekoľvek sa objavíte. Radi si budete čítať naše správy na jemných Super AMOLED displejoch s QHD rozlíšením. Ten je v prípade modelu Galaxy S7 veľký 5,1-palca, model Galaxy S7 edge má až 5,5-palcový displej.

Pozrite si7 dôvodov, prečo si kúpiť Samsung Galaxy S7/S7 edge

Nemusíte sa o ne báť, ani keď ich nechtiac ošpliechate, alebo vám nebodaj padnú do vody, a to vďaka odolnosti IP68. Určite vás potešia aj výborným hlavným 12 Mpx Dual Pixel fotoaparátom so svetelnosťou f/1,7.

Fanúšikov zakriveného displeja po oboch stranách v prípade modelu Galaxy S7 edge istotne potešia nové funkcie. Smartfóny môžete bezdrôtovo nabíjať, čo oceníte v niektorých automobiloch, ale aj na pracovnom stole.

Oba smartfóny si môžete kúpiť so zľavou 100 € až do nedele 22. októbra 2017. Z ich ceny budete určite príjemne prekvapení. Po zľave zaplatíte za model Samsung Galaxy S7 len 439 € (namiesto pôvodných 539 €) a za štýlovejší Samsung Galaxy S7 edge len 549 € (namiesto pôvodných 649 €).

Akcia víkendová zľava 100 € na smartfóny Samsung Galaxy S7/S7 edge platí len u vybraných partnerov, ktorých nájdete na stránke Samsung. Medzi nich patrí napríklad Alza.sk, Nay Elektrodom, DATART či Mobilonline.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom Samsung Electronics.

ZdrojSamsung

Komentáre k článku