Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Viete, že máte poslednú šancu z Galaxy Z Flip3 urobiť jedinečný kúsok?

Viete, že máte poslednú šancu z Galaxy Z Flip3 urobiť jedinečný kúsok?
Zdroj | Samsung
TECHBOX
Viete, že máte poslednú šancu z Galaxy Z Flip3 urobiť jedinečný kúsok?
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Smartfóny sa stali našou neodmysliteľnou časťou života. Ich nevýhodou je, že časom strácajú na cene. Jednou z mála možností ich zhodnotenia je urobiť z nich jedinečný kúsok, originál. Poradíme vám, ako si môžete poriadne zhodnotiť obľúbený lifestylový Samsung Galaxy Z Flip3 5G.

Skladací smartfón s ohybným displejom sa výrazne odlišuje od iných zariadení dostupných na trhu. Pokiaľ sa chcete ešte viac odlíšiť, máte teraz vynikajúcu príležitosť a zakúpiť si dizajnové puzdro Floral Fantasy, ktoré vzniklo u nás na Slovensku. Autorkou návrhu je totiž šikovná slovenská dizajnérka a známa influencerka v oblasti módy Jana Tomas.

Zdroj | Samsung

Každé jedno púzdro Floral Fantasy je ručne zhotovený originál, ktorý má svoje vlastné, unikátne číslo. Vyrobených bolo len 100 kusov a momentálne sa dopredávajú posledné kusy.

„Pri návrhu edície Floral Fantasy som sa inšpirovala jarou. Tak ako nám rozkvitajúce kvety robia radosť po dlhej, studenej zime, rovnako by som chcela, aby tento doplnok robil radosť ich majiteľkám každý deň. Kvetovaná potlač dokonale ladí so všetkými modelmi Z Flip3 a v spojení so zlatými komponentami vytvárajú jedinečný módny doplnok s nádychom ženskosti a luxusu,“ uviedla Jana Tomas.

Limitovaná edícia vychádza z pôvodného priesvitného obalu. Na ňom sú ručne prišité pútka z bledej opracovanej kože, do ktorých sú vložené zlaté očká.

Na tie sú zachytené rovnako zlaté karabínky, ktoré spája reťaz v zlatej farbe pretkaná ručne šitou šatkou s kvetinovým motívom exkluzívne navrhnutým pre túto edíciu.

Zdroj | Samsung

To najlepšie nakoniec. Aj keď ide o ručne vyrábanú limitovanú sériu, puzdro sa predáva za 49,90 eur. Naozaj nemáte dôvod otáľať, pretože zajtra môže byť neskoro. Floral Fantasy sú v predaji v slovenských značkových predajniach Samsungu. Tie nájdete v Bratislave (Avion a Bory Mall), v  Banskej Bystrici (SC Europa), v Košiciach (Aupark) a v Žiline (Aupark).

Zdroj | Samsung

Ak si chcete urobiť radosť, alebo ešte lepšie – obdarovať vašu priateľku, kamarátku alebo niekoho z rodiny, máme pre vás skvelý tip. Bola by škoda, keby vám ušla možnosť mať doma jeden kúsok z limitovanej edície puzdier pre Galaxy Z Flip3 5G.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Samsung.

Zdroj