Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Viete ako surfovať a streamovať dáta bez obmedzení?

Viete ako surfovať a streamovať dáta bez obmedzení?
Zdroj | Shutterstock/OrangePR
TECHBOX
Viete ako surfovať a streamovať dáta bez obmedzení?
Zdroj | Shutterstock/OrangePR
Zdroj | Shutterstock/OrangePR

Mnohí z nás riešia dilemu, ako čo najlepšie využívať domáci internet, alebo mobilný dátový balík, ktorý sa vždy „záhadne“ minie rýchlejšie ako by sme chceli. Riešení je niekoľko, mnohé vás určite príjemne potešia.

Predstavte si ideálny svet, kde by sme k dispozícii neobmedzené množstvo dát s neobmedzenou rýchlosťou. Máte? Tak a teraz vám ukážeme, ako si takýto ideálny svet vytvoriť u vás doma 🙂

Ako na to?

Ak chcete surfovať výhodne a bez obmedzení, u nášho najväčšieho operátora ste na správnej adrese. Podľa toho ako, na čo a kde chcete využívať dáta, môžete si vybrať niektorú z nasledujúcich možností.

  1. neobmedzený Internet na doma v balíku LOVE
  2. nekonečný Nonstop dátový balík s hlasovým paušálom
  3. sledovanie videí bez obmedzení
Zdroj | Zendure

Pozrime sa podrobne, čo každá ponuka obsahuje, pre koho je výhodná a – pravdaže – koľko vás to bude stáť.

Neobmedzený internet na doma v balíku LOVE

Koronavírus nepekne zatočil s voľným časom každého z nás. V dobe, keď sa odporúča zdržiavať hlavne doma, je spoľahlivý internet nevyhnutnou esenciou na pohodový život. Správne vyskladaný balík Love sa vám prispôsobí. Kľudne môžete surfovať aj s neobmedzeným internetom na doma – a to až do rýchlosti 300 Mbit/s.

Ak chcete využívať ešte vyššiu rýchlosť, ako ponúka najpredávanejší (300 Mbit/s) internet od Orangeu, môžete si vybrať fixný internet s rýchlosťou až do 1 GBit/s.

https://youtu.be/chw3PUwII5I

Príklad:

Pozrite sa, čo za 45 € získate v prípade balíka Love:

  • Paušál Go 30 € s neobmedzenými hovormi + 12 GB dat (namiesto 4 GB v paušále) + 10 GB navyše  pri kúpe zariadenia.
  • 100 € bonus, s ktorým výrazne ušetríte pri kúpe ďalšieho zariadenia a tiež 50 % zľavu na zdieľanie dát.
  • Neobmedzený fixný internet s rýchlosťou do 300 Mbit podľa technológie do vašej domácnosti.

Nekonečný Nonstop dátový balík s hlasovým paušálom

Najskôr sa zamyslite, ako využívate svoje dáta. Surfujete skôr v aplikáciách alebo klasicky cez webový prehliadač? Aké aplikácie využívate najčastejšie? Spolu s hlasovým paušálom si môžete poskladať parádny balík s predplatenými službami, ktoré naozaj využijete.

Viete o tom, že môžete surfovať neobmedzene a bez toho, aby ste si míňali svoje predplatené dáta?

Získajte neobmedzene dáta na aplikácie ako YouTube, Netflix, HBO Go, Instragram, Facebook, WhatsApp bez spomalenia, FUP a v plnej 4G rýchlosti. Poradíme vám ako. Vyberte si Nonstop dátový balík na mieru!

Pozrite si

Pohodlne, bezpečne a spoľahlivo. Vitajte v digitálnom svete Orangeu

Príklad:

Samozrejme, môžete si aktivovať dátový balík podla toho, aké aplikácie používate najčastejšie.

Zdroj | Samsung

Sledovanie videí bez obmedzení

Ak si v Orangei aktivujete akýkoľvek program s mobilným internetom, ktorý má mesačný poplatok 15 € a viac, automaticky získate dva benefity. Prvým je Nonstop dátový balík Video, ktorý dostanete na celú dobu viazanosti zdarma. S týmto balíkom môžete streamovať videá pri plnej rýchlosti cez aplikácie služieb Netflix, HBO Go, Orange TV, YouTube a YouTube Kids bez toho, aby ste míňali predplatené dáta.

Druhá odmena je určená pre športových fanúšikov. Tí sa budú môcť tešiť až do 30. júna 2021 zo stanice Orange Šport. V období koronavírusu zaradil Orange do vysielania aj čoraz populárnejšie elektronické športy, no aj každodenné cvičenie s Veronikou Šindelářovou, majsterkou sveta a Európy v aerobiku. Po skončení obmedzení si budete môcť naplno užiť zápasy Ligy majstrov UEFA, Premier League, Fortuna ligu, 1. českú futbalovú ligu, Českú hokejovú extraligu, Európsku basketbalovú ligu či MMA, Bayern TV.

Za mobilný internet od paušálu 15 € (Data Optimal, Data Premium, Data Extra a Data Exclusive) tak získate služby až za 22 € – a to je už zaujímavá odmena, však? Okrem toho, ide o mobilný internet na samostatnej SIM-karte, môžete ho teda slobodne využívať nielen v smartfóne, ale aj v tablete či notebooku, nech ste kdekoľvek.

Zdroj | Paul Hanaoka

Čo poviete na takéto možnosti? Veríme, že sme vás inšpirovali a vďaka našim tipom budete vedieť kde nájdete práve také služby, ktoré naplno využijete a keď si ich zložíte do jedného balíka ešte pri tom parádne ušetríte.

Článok sme pripravili v spolupráci s Orange Slovensko.

Zdroj