Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vieme, kde kúpite viac ako o 57 % lacnejšie Galaxy Buds+

Vieme, kde kúpite viac ako o 57 % lacnejšie Galaxy Buds+
Richard Pliešovský
Vieme, kde kúpite viac ako o 57 % lacnejšie Galaxy Buds+

Plne bezdrôtové slúchadlá sú obľúbeným gadgetom a patria takpovediac medzi povinnú výbavu súčasníka. Na trhu je ich obrovské množstvo, čo potvrdzuje aj náš nedávny megasúboj. Spoľahlivé a obľúbené TWS slúchadlá ponúka tradičná značka Samsung. Ich minuloročný model Galaxy Buds+ sme našli v ponuke s parádnou, viac ako 57 % zľavou!

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Samsung Galaxy Buds+ nedávno nahradil nový model Galaxy Buds2, to však vôbec neznižuje ich vynikajúce vlastnosti a dobrý zvuk, o čom sme sa presvedčili priamo v redakcii. Slúchadlá majú 2-pásmové reproduktory a prinášajú detailný a dynamický zvuk nielen vo vyšších frekvenciách, ale i v basových.

V aplikácii (Android aj iOS) si môžete nastaviť zvukovú charakteristiku podľa vášho vkusu, no zrejme nie som jediný, ktorému najviac vyhovuje dynamický režim. Galaxy Buds+ ponúkajú ovládanie dotykovými gestami. Jedno poklepanie zapne prehrávanie, dvojité klepnutie začne prehrávať ďalšiu skladbu, trojité prehrá predchádzajúcu pieseň. Nechýba gesto, ktorým si zmeníte intenzitu hlasitosti.

Pozrite si

Slúchadlá Samsung Galaxy Buds+ vás v štichu nenechajú

Slúchadlá môžete nabíjať cez USB-C port, bezdrôtovo, ale i reverzne z podporovaných smartfónov pomocou funkcie Wireless PowerShare. Na jedno nabitie vydržia 11 hodín, spolu s dobíjacím puzdrom získate až 22 hodín. Slúchadlá síce nemajú ANC, ale ponúkajú funkciu Ambient Sound. Pomocou nej si viete zvoliť, akú intenzitu okolitého zvuku chcete počuť v slúchadlách. Ak je zapnutá, môže byť nízka, stredná, alebo vysoká.

Slúchadlá Samsung Galaxy Buds+ sa bežne predávajú za 169,00 €, no aktuálne ich kúpite od 72,00 €. To je zľava vo výške 57,4 %. Za lepšiu cenu ich momentálne nekúpite nikde na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.